Iki pagrindinio FIBA Čempionų lygos grupių etapo jiems liko tik vienas žingsnis.

Kvalifikacinio turnyro Sofijoje finale permiečiai 65:67 (13:20, 15:21, 24:8, 13:18) nusileido Kamianskės „Prometej“ klubui iš Ukrainos ir liko už borto.

Nesėkmingai susitikimą pradėję Rusijos atstovai antro kėlinio viduryje atsiliko net 17 taškų skirtumu (18:35), tačiau po pasitarimo per ilgąją pertrauką atsigavo, spurtavo 31:11 ir išsiveržė į priekį – 54:49.

Visgi ketvirtame ketvirtyje sėkmė šypsojosi „Prometej“ komandai, kuri vėl persvėrė rezultatą savo naudai ir pergalingai finišavo.

A. Juškevičius per 19 minučių pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškių, 3/5 tritaškiai, 1/2 bauda) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

E. Žukauskas per 32 minutes surinko 3 taškus (1/2 dvitaškis, 0/2 tritaškių, 1/2 bauda), 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Prometej“ vedliai buvo amerikiečiai D'Angelo Harrisonas ir D. J. Stephensas, sumetę po 20 taškų.

Primename, kad atrankos turnyro ketvirtfinalyje „Parma“ 79:76 palaužė Eilato „Hapoel“ komandą, o pusfinalyje 82:69 nugalėjo „Le Mans“ kolektyvą.

Reguliarusis FIBA Čempionų lygos sezonas prasidės spalio 4 dieną. H grupėje kovos Lietuvos vicečempionai Vilniaus „Ryto“ krepšininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)