Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Redikas per 29 minutes pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudų) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Gynėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

***

Lenkijos krepšinio lygoje Ovidijus Galdikas karaliavo po krepšiu, o jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę. Gdynės „Asseco Prokom“ (11/8) komanda savo aikštėje 89:81 (20:18, 18:11, 23:16, 28:36) nukovė trijų lietuvių – Šarūno Vasiliausko, Eimanto Bendžiaus ir Tautvydo Lydekos atstovaujamą ir Dariaus Maskoliūno vadovaujamą Sopoto „Trefl“ (11/8) ekipą.

O. Galdikas šiose rungtynėse atliko dvigubą dublį. Aukštaūgis pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 5/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė kamuolį, kartą jį prarado, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 4 kartus prasižengė.

Sopoto ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo T. Lydeka per 27 aikštėje praleistas minutes įmetė 17 taškų (6/10 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus jį prarado, išprovokavo 3 varžovų pražangas, tiek pat kartų prasižengė pats ir iš viso surinko 28 naudingumo balus.

Š. Vasiliauskas per 22 žaidimo minutes surinko 13 taškų (0/1 dvit., 3/6 trit., 4/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir išnaudojo pražangų limitą.

21 minutę ant parketo praleidęs E. Bendžius pasižymėjo 4 taškais (2/5 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir sykį prasižengė pats.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Filipas Matczakas pelnęs 23 taškus.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu pasižymėjo Bojanas Popovičius, kurio sąskaitoje 16 taškų.

***

Dvyliktą pergalę Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (12/8) komanda. Ji svečiuose po permainingos kovos 79:71 (15:20, 18:23, 23:11, 23:17) palaužė Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (10/10) krepšininkus.

B. Veikalas per 23 žaidimo minutes į varžovų krepšį įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

20 minučių ant parketo praleidęs T. Klimavičius surinko 9 taškus (3/6 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.

Bonos klubo gretose taip pat rezultatyviai rungtyniavo Dirkas Madrichas pelnęs 15 taškų.

Pralaimėjusiems Andreas Seiferthas įmetė 19 taškų, Davidas Holstonas pridėjo 11 taškų.

***

Aštuntą pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Tomo Delininkaičio atstovaujama Atėnų AEK (8/7) komanda, kuri svečiuose 94:78 (21:23, 27:17, 23:24, 23:14) nugalėjo to paties miesto „Panionios“ (3/12) krepšininkus.

T. Delininkaitis per 14 minučių spėjo pelnyti 11 taškų (0/2 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Popsas Mensah-Bonsu ir Carlas Englishas, kurių sąskaitose po 20 taškų.

Šeimininkams Wiliamas Colemanas įmetė 17 taškų.

***

Ukrainos pirmenybėse šeštadienį susitiko Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ (19/3) klubas ir Valdemaro Chomičiaus treniruojama Dnepropetrovsko „Dnipro“ (11/9) komanda.

Čempionų titulą ginantys kijeviečiai savo aikštėje sutriuškino V. Chomičiaus auklėtinius rezultatu 84:64 (18:15, 18:13, 23:22, 25:14).

Starto penkete rungtynes pradėjęs M. Anisimovas per 29 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 5/8 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 4 sykius suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Deniso Lukašovo sąskaitoje – 21 taškas (7/9 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. 11 taškų pridėjo Maksimas Pustozvonovas, 7 – Maksimas Ivšinas. taškų.

Svečiams Stanislavas Timofejenka (7 atk. kam.) pelnė 15, Pavelas Revzinas (5 atk. kam.) – 13, Sergejus Zagreba (7 išpr. praž., 6 kld.).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.