"Bengals": Kenny McGowenas 12, Phyllipas Tayloras 9,... Deividas Bušma 4.

"Bears": Elliottas Lloydas 11 (3/4 tritaškiai), Devonas Beitzelas 10, Tayloras Montgomeris 8 taškai.

Septintą pergalę iš eilės iškovojo Rytų Tenesio universitetas (11 ir 7) su Luku Poderiu, svečiuose 66:61 (34:20, 32:41) palaužęs Šiaurės Floridos "Ospreys" (5 ir 12) ekipos pasipriešinimą.

L. Poderis per 7 aikštelėje praleistas minutes nei karto nemetė į krepšį, atkovojo 1 kamuolį bei 1 kartą pažeidė taisykles. Po šio mačo lietuvio atstovaujama komanda pakilo į antrą „Atlantic Sun“ konferencijos vietą, tuo tarpu "Ospreys" rikiuojasi septinti.

"Buccaneers": Mike'as Smithas ir Micahas Williamsas po 19, Isiahas Brownas 10 (12 atk. kam.),... Lukas Poderis 0 taškų.

"Ospreys": Jimmy Williamsas 11, Jerronas Granberry ir Mattas Sauey po 10 taškų.

Floridos valstijos universitetas su Deividu Dulkiu nutraukė Duke'o universiteto 25 pergalių iš eilės seriją, kai namuose 66:61 (28:24, 38:37) nugalėjo varžovus.

D. Dulkys per 21 minutę nepelnė nė taško (0/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.