20 taškų nugalėtojoms pelnė Jelena Ivezič, 15 – Cierra Burdick, po 12 – Chiara Pastore ir Gintarė Petronytė.

Per 33 žaidimo minutes Lietuvos rinktinės vidurio puolėja pataikė vienintelį mestą tritaškį, 4 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to ji atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovių metimus, išvengė klaidų bei prasižengė 3 kartus.

8 minutes aikštėje praleidusi G. Narvičiūtė į viešnių krepšį nemetė, perėmė 1 kamuolį ir kartą prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Taryn Wicijowski (14 tšk.), Blake Dietrich (11 tšk.) bei Emilia Bove (10 taškų).

Italijos čempionate pirmauja visas dešimt pergalių iškovojusi Lukos „Gesam Gas“ komanda.

E. Šikšniūtės indėlis – 14 taškų

Dvyliktą pergalę iš eilės Čekijos moterų krepšinio lygoje iškovojo Nimburko „DSK Basketball“ (12/1) klubas su Egle Šikšniūte, svečiuose 60:49 (22:10, 13:7, 12:21, 13:11) nugalėjęs Prahos VŠ (3/10) krepšininkes.

Lietuvė nugalėtojoms pelnė 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovių metimus, triskart suklydo ir sykį prasižengė. Per 22 žaidimo minutes (22:03) E. Šikšniūtė pataikė 7 dvitaškius iš 12.

14 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Aleksandra Chomenčiuk, 9 – Monika Verlikova, 7 – Jessica Kuster.

Pralaimėjusioms Andrea Sladkova pelnė 20 taškų, Petra Zaplatova – 8, Michaela Krejzova – 7.

K. Nacickaitė komandos neišgelbėjo

Nesėkmę Turkijos moterų krepšinio pirmenybėse patyrė Adanos „Aski“ (2/6) klubas su Kamile Nacickaite. Jis savų žiūrovų akivaizdoje 81:87 (26:24, 20:26, 19:22, 16:15) nusileido Stambulo „Hatay BŠB“ (6/2) ekipai.

Lietuvė savo komandai pelnė 19 taškų, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir dusyk prasižengė. Per 34 žaidimo minutes (33:52) K. Nacickaitė pataikė 5 tritaškius iš 7 ir 2 dvitaškius metimus iš 7.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Riquna Williams, 15 – Erika De Souza.

Viešnių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Natalie Stevens (25 tšk.), Bahar Ozturk (23 tšk.) ir Anna Vajda (22 taškai).

Turkijos čempionate pirmauja Stambulo „AGÜ Spor“ krepšininkės – 7 pergalės ir 1 pralaimėjimas.

Lietuvės Ispanijoje nežibėjo

Trečią kartą Ispanijoje suklupo čempiono titulą ginanti Žironos „Spar Citylift“ (10/3) komanda su dviem lietuvėmis, namuose 54:59 (15:12, 14:21, 17:14, 8:12) nusileidęs Saragosos „Mann-Filter“ (8/4) ekipai.

Lina Pikčiutė šeimininkėms pelnė 6 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei po sykį suklydo ir prasižengė. Per 13 žaidimo minučių ji pataikė 2 dvitaškius iš 7 ir realizavo vos 2 baudų metimus iš 6.

20 minučių žaidusios Vitos Kuktienės sąskaitoje – 2 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 1/1) taškai, 3 po krepšiais sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 3 klaidos.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Naignouma Coulibaly, 14 – Sandra Knezevič, 11 – Daria Mieloszynska-Zwolak.

Svariausiai prie viešnių pergalės prisidėjo Jaklin Zlatanova (14 tšk.) ir Paola Ferrari (10 taškų).

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja Salamankos „Perfumerias Avenida“ krepšininkės – 11 pergalių ir 1 pralaimėjimas.