Žironos ekipa reguliariajame sezone užėmė trečią, o Huelvos komanda – antrą vietą.

Vita Kuktienė į aikštės šeimininkių krepšį įmetė 12 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 24 žaidimo minutes ji pataikė 2 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 ir abu baudų metimus.

5 minutes aikštelėje praleidusi Lina Pikčiutė nepasižymėjo.

29 taškais prie pergalės prisidėjo Ifunanua Ibekwe, 12 – Italee Lucas, 11 – Chrissy Givens.

Pralaimėjusioms Haley McCloskey pelnė 22 taškus, Adaora Elonu ir Aya Traore – po 18.

Antrosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Žironoje.

Lietuvių sėkmė Lenkijoje

Pirmose Lenkijos moterų krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Algirdo Paulausko treniruojamas Vroclavo „Šlęza“ klubas su Sandra Linkevičiene bei Egle Šulčiūte namuose 72:61 (22:15, 15:13, 21:17, 14:16) nugalėjo Lubino „Pszczolka AZS UMCS“ komandą.

17 taškų nugalėtojoms pelnė Sharnee Zoll, po 9 – Agnieszka Kaczmarczyk ir S. Linkevičienė.

Per 27 žaidimo minutes (27:06) lietuvė pataikė abu tritaškius, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to ji atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

21 su puse minutės (21:27) aikštelėje praleidusios E. Šulčiūtės indėlis į pergalę – 7 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 4 klaidos ir 3 pražangos. Ji pataikė 1 tritaškį iš 2 bei 2 dvitaškius metimus iš 4.

Viešnių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Dominika Owczarzak (15 tšk.), Kateryna Dorogobuzowa (13 tšk.) ir Jhasmin Player (10 taškų).

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Lubine.