Trečiadienį B grupės mače Žironos krepšininkės namuose 62:60 (16:22, 16:11, 19:13, 11:14) įveikė lenkų Krokuvos „Wisla Can-Oack“ (0/2) klubą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi V. Kuktienė pelnė 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 30 su puse minutės (30:37) lietuvė pataikė 2 tritaškius iš 3 ir 3 dvitaškius metimus iš 4.

Po 11 taškų į viešnių krepšį įmetė Artemis Spanou ir Chelsea Gray, 10 – Noemi Jordana, 8 – L. Pikčiūtė.

Per 26 su puse žaidimo minutės (26:40) puolėja iš Lietuvos pataikė vos 4 dvitaškius iš 13 bei prametė baudos metimą. Be to ji po krepšiais atkovojo 8 (iš jų 4 puolime) ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų ir prasižengė 3 kartus.

Pralaimėjusioms 18 taškų pelnė Katerina Zohnova, 14 – Justyna Žurowska-Cegielska, 11 – Cristina Ouvina.

Iš viso moterų Eurolygoje žaidžia 16 komandų, o į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias pajėgiausias dviejų grupių ekipas.