Per paskutines 5 rungtynes vos kartą (komandai, kuri yra suspenduota – Krasnodaro „Lokomotiv“) pralaimėję „Lietkabelio krepšininkai antradienį kibo į atlapus Europos taurės A grupės lyderiams.

Pradžioje aikštės iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie išsiveržė į priekį 10:3. Tačiau atsigavę panevėžiečiai sugebėjo priartėti 18:15. Kasparo Berzinio nesportinė pražanga kovojant dėl kamuolio su Ante Tomičiumi vėl nubloškė svečius atgal (24:15).

Antrajame kėlinyje sėkmingai kovoję Nenado Čanako auklėtiniai sumažino skirtumą iki minimumo 31:30, vis dėlto perlaužti rungtynių eigos jiems nepavyko.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ visiškai subyrėjo – pralaimėjo atkarpą 15:2 ir leido „Joventut“ visiškai perimti dvikovos kontrolę. Likus žaisti paskutinį kėlinį komandas skyrė 19 taškų – 58:39.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pakilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo apkarpyti varžovų pranašumą iki 11 taškų (58:47). Vis dėlto aikštės šeimininkai daugiau neleido ir triumfavo 65:50.

„Lietkabelis pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 24:39, o tritaškius metė vos 19 proc. taiklumu – 5/26.

Joventut“: Ante Tomičius 14, Brandonas Paulas 12, Vladimiras Brodzianskis 11, Derekas Willisas ir Pau Ribas po 8.

Lietkabelis“: Džordže Gagičius 12, Kasparas Berzinis 8 (8 atk.k.), Gediminas Orelikas 7, Kristupas Žemaitis 6, Vytenis Lipkevičius ir Dovydas Giedraitis po 5, Tadas Vaičiūnas ir Gabrielius Maldūnas po 3, Panagiotis Kalaitzakis 1.