„Lietkabelis“ verčiasi be įžaidėjo Jamaro Wilsono, kuris išvykęs padėti Suomijos rinktinei.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau žaidė „Lietkabelis“, kuris susikrovė devynių taškų pranašumą (25:16). Antrajame ketvirtyje ukrainiečiai atsitiesė ir iki pertraukos priartėjo 36:41.

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai kontroliavo situaciją ir prieš lemiamą atkarpą turėjo aštuonių taškų atotrūkį 62:54. Vis dėlto ketvirtajame ketvirtyje „Mavpy“ pasivijo „Lietkabelį“ 80:80 ir išplėšė pratęsimą.

Nugalėtojo nepavyko išsiaiškinti nei per pirmąsias pridėtas 5 minutes (88:88), nei per antrąsias (100:100). Trečiajame pratęsime „Lietkabelis“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir šventė pergalę 114:113.

Panevėžio komandai Dominikas Mavra pelnė 19 taškų, Saulius Kulvietis – 18, Simas Jasaitis – 15, Mindaugas Kupšas ir Vytenis Lipkevičius – po 14, Paulius Valinskas – 13.

Antradienį 19 val. Gintaro Kadžiulio auklėtiniai susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)