„Lietkabeliui“ tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o ši pergalė 31 taško skirtumu – kol kas didžiausia sezone.

Panevėžio komanda nuo pirmojo kėlinio primetė varžovams savo taisykles ir ėmė krautis pranašumą. Jis dar iki ilgosios pertraukos buvo dviženklis (43:27), o vėliau svečiai tapo triuškinami ir jokių prošvaisčių „Pieno žvaigždėms“ nebebuvo.

Pirmą tarpusavio mačą „Pieno žvaigždės“ buvo laimėjusios 87:81, tad „Lietkabelis“ varžovams revanšavosi su kaupu.

Pirmosios Vaido Kariniausko rungtynės Panevėžyje pažymėtos 9 taškais (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais, išprovokuota pražanga, 2 klaidomis, 4 pražangomis ir 9 naudingumo balais per 19 minučių.

Pasvalio komandoje taip pat debiutavo du naujokai – Dagoberto Pena ir Jay’us Threattas.

Pirmasis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

Antrasis per 25 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prarado kamuolį, sykį prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 17 (5 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 14, Paulius Valinskas ir Michaelas Morrisonas – po 12, Franas Pilepičius 11.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 11, Dagoberto Pena 10, Karolis Petrukonis ir Jay’us Treattas – po 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)