Mačą Ispanijoje „Lietkabelis“ pralaimėjo praktiškai per pirmąjį kėlinį, kurio metu varžovams leido pelnyti net 35 taškus ir susikrauti dviženklę persvarą.

Nors toliau šitaip savęs talžyti varžovams Lietuvos krepšininkai ir neleido, „Gran Canaria Herbalife“ pranašumas šiose rungtynėse nekėlė jokių pranašumų.

Panevėžiečiai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 21-42, ir suklydo 19 kartų (varžovai – 12). Pagal naudingumo koeficientą šeimininkai svečius pranoko 103-40.

Darjušas Lavrinovičius debiutavo Europos taurės turnyro kovose šį sezoną, tačiau per 11 min. taškų nepelnė.

„Gran Canaria Herbalife“: Kyle'as Kuricas 13, Pablo Aguilaras 12, Bo McCalebbas 12, Royce'as O'Neale'as 7.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 12, Benas Magdenas 10, Mindaugas Lukauskis 9, Kšištofas Lavrinovičius 8, Donatas Tarolis 7, Žygimantas Skučas 6, Simas Galdikas 5, Gintaras Leonavičius 5, Tadas Rinkūnas 3.

Kitose grupės rungtynėse Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2/1) komanda namuose po pratęsimo 88:74 nugalėjo Skopjės MZT (0/3) krepšininkus.

Taip pat šioje grupėje rungtyniauja Zagrebo „Cedevita“, laimėjusi kartą per trejas žaistas rungtynes.

A grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)