Pirmus du ketvirtfinalio susitikimus „Lietkabelis“ laimėjo 77:75 (savo aikštėje) ir 84:71 (svečiuose).

Po apylygės pražios (10:6, 13:8, 16:10) panevėžiečiai po mažu ėmė tolti nuo varžovų ir po pirmo kėlinuko pirmavo 7 taškų persvara (21:14). Antrame ketvirtyje „Lietkabelis“ dar labiau padidino apsukas (28:16, 37:28, 45:33). Po 20 min. komandas jau skyrė 12 taškų (47:35).

Trečiame kėlinyje „Vytautas“ ne tik pasivijo aikštės šeimininkus, bet ir persvėrė rezultatą (59:61). Tiesa, Beno Magdeno tritaškis paskutinę sekundę sugrąžino pranašumą „Lietkabeliui“ (62:61).

Lemiamo ketvirčio pradžia vyko labai atkakliai, bet vėliau Virgilijaus Šeškaus kariauna pavargo ir nuleido rankas (73:65, 81:65), o „Lietkabelis“ šventė pergalę 83:67.

Rezultatas:

„Lietkabelis“ – „Vytautas“ – 83:67 (21:14, 26:21, 15:26, 21:6), – serija 3-0.

„Lietkabelis“: Kšyštofas Lavrinovičius 13, Žygimantas Skučas 12, Benas Madgenas, Lorenzo Williamsas, Gintaras Leonavičius ir Žygimantas Janavičius po 10, Darjušas Lavrinovičius 9, Mindaugas Lukauskis 7, Donatas Tarolis 2 taškai. Tadas Rinkūnas (08:41 min.) taškų nesurinko, o Simas Galdikas nežaidė.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas, Vytenis Lipkevičius, Tomas Delininkaitis ir Laurynas Birutis po 10, Vytenis Čižauskas 9, Artūras Valeika 8, Martynas Linkevičius 4, Darius Gvezdauskas ir Mantas Šerkšnas po 3 taškus. Arnas Beručka (02:45) ir Kristupas Žemaitis taškų nesurinko.

Kova. Abi komandos rungtynes pradėjo kovingai, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje geriau sužaidęs „Lietkabelis“ pirmavo (21:14).

Atitolo. Antrame kėlinyje kiek stipriau žaidė aikštės šeimininkai, kurie į visus varžovų antpuolius rasdavo atsakymą ir laimėję ketvirtį (26:21) prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau dviženkliu skirtumu (47:35).

Stilius. Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ komandos žaidimas pasikeitė kardinaliai, svečiai pradėjo geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių ir pagal šią statistinę kategoriją priartėjo prie savo varžovų (22-28).

Priartėjo. Geresnė gynyba ir kova po krepšiu atsispindėjo ir rezultate, kai trečio kėlinio pabaigoje prieniškiai po ilgo laiko išsiveržė į priekį (59:61), o „Lietkabelis“ tik Beno Madgeno tritaškio su sirena dėka prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo bent minimalų pranašumą (62:61).

Susiėmė. Ketvirtame kėlinyje „Vytautas“ pateko į duobę, o tuo pasinaudoję panevėžiečiai surengė atkarpą 21:4 ir įgavo saugų pranašumą (83:65).

Pusfinalis. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir trečią pergalę serijoje šventęs „Lietkabelis“ tapo paskutiniu pusfinalio dalyviu (83:67).