M. Česnauskis per 17 su puse minutės (17:28) pelnė 9 taškus (1/2 dvitšakiai, 1/5 tritaškiai, 4/5 baudos) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Energa Czarni“: Stanley Burrellas 21, Scottas Morrisonas 13, Zbigniewas Bialekas 11, Mantas Česnauskis ir Pawelas Leonczykas po 9 taškus.

„AZS“: Piotras Pamula 18, Jaroslawas Mokra 10, Michalas Nowokowski 8, Lukaszas Wilczak 7 taškai.

Antrą pergalę iškovojo Giedriaus Gusto atstovaujama Zgorželeco „PGE Turow" (2-0) komanda. Ji svečiuose 80:68 (22:13, 19:20, 23:21, 16:14) nugalėjo Poznanės „PBG Basket“ (0-2) klubą.

G. Gustas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 23 minutes surinko 12 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

„PGE Turow“: Johnas Edwardsas 14, Giedrius Gustas ir Davidas Jacksonas po 12, Danielis Kickertas 11 taškų.

„PBG Basket“: Djordje Mičičius 18 (6 atk. kam.), Damienas Kuligas 15, Žarko Comagičas 14, Jacekas Sulowskis 12 taškų.