Chuso Mateo auklėtiniai Belgrade 99:70 (36:21, 16:20, 22:15, 25:14) sutriuškino Aleksandro Nikoličiaus arenoje šiuo metu namų mačus žaidžiančius Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) krepšininkus.

Šis susitikimas turėjo būti žaidžiamas šeštajame ture, tačiau Eurolyga jį nukėlė dėl prasidėjusių „Hamas“ teroristinių išpuolių Izraelyje.

Itin rezultatyviai rungtynes pradėję „Real“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 23:12. Walteris Tavaresas vien per pirmąjį kėlinį pelnė 15 taškų ir leido ispanams atsiplėšti 36:21.

Anksti varžovus į priekį paleidusi Izraelio komanda vėliau kuriam laikui išlygino žaidimą ir po pertraukos netgi sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus 54:60. Vis dėlto tuomet „Real“ laimėjo atkarpą 16:2 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pabėgo 76:56.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, kurio metu Madrido ekipa toliau didino pranašumą ir užtikrintai žygiavo triuškinančios pergalės link.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 19 (9 rez. perd.), Joshas Nebo 14 (9 atk. kam.), Jasielis Rivero 8, Wade'as Baldwinas 7.

„Real“: Walteris Tavaresas 19 (8 atk. kam.), Mario Hezonja 16 (5 atk. kam.), Facundo Campazzo 11 (9 rez. perd.), Gabrielis Deckas 10.

Jau ketvirtadienį „Real“ žais Stambule su „Fenerbahče“, o Tel Avivo „Maccabi“ namuose priims Berlyno ALBA krepšininkus.