Rungtynes itin rezultatyviai pradėję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą (28:24). Rezultatyvus krepšinis aikštelėje vyko ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržė klaipėdiečiai – 51:49.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po trijų kėlinių atsiliko 69:73. Tad lemiamas kėlinys žadėjo intriguojančią rungtynių pabaigą.

Sužaidus 4 minutes švieslentėje degė keturi septynetai – 77:77.

Šeimininkų gretose Vytautas Šulskis dvitaškiu išvedė „Neptūną“ į priekį, tačiau po Jaheenso Manigato baudų metimų vėl rezultatas tapo lygus – 79:79.

Tačiau poros minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 10:0 ir iš esmės nulėmė mačo pabaigą – likus minutei „Neptūnas“ pirmavo 89:79.

Per paskutinę minutę „Pieno žvaigždės“ stebuklo nesukūrė, „Neptūnas“ šventė pergalę 91:81 ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 1-0.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 18, Renaldas Seibutis 15, Edgaras Želionis 12, Brandonas Fieldsas, Jerry Johnsonas ir Tomas Delininkaitis po 10, Vytautas Šulskis 8, Simas Galdikas ir Mindaugas Kačinas po 4 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Trevoras Hughesas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Jaheensas Manigatas 13, Steponas Babrauskas 12, Viačeslavas Bobrovas 9, Martynas Varnas 6, Artūrs Ausėjs ir Tomas Lekūnas po 5 taškus.