Pirmose rungtynėse savo sienas pavyko apginti Denverio „Nuggets“ krepšininkams, kurie 132:126 (37:25, 35:29, 34:38, 26:34) įveikė Los Andželo „Lakers“ ekipą, nors lengva ir nebuvo.

Galingai mačą pradėję šeimininkai iškart šovė į priekį 30:14, o trečio kėlinio viduryje padidino savo persvarą ir iki 21 taško – 93:72.

Vis dėlto atvykėliai iš Kalifornijos nepasidavė ir sugebėjo panaikinti beveik visą turėtą deficitą: tiksint paskutinei ketvirto kėlinio minutei komandas teskyrė vienas metimas – 129:126.

Tiesa, iniciatyvos ėmęsis LeBronas Jamesas sudegė: iš pradžių jis nepataikė rezultatą išlyginti galėjusio tritaškio, kitos atakos metu prarado kamuolį ir nebesivargino grįžti į gynybą, o tuomet prametė dar vieną tolimą metimą.

Nugalėtojų gretose šeštu trigubu dubliu šiose atkrintamosiose pasižymėjo Nikola Jokičius, kurio glėbyje – 34 taškai (9/14 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 7/8 baudos), 21 sugriebtas kamuolys ir 14 rezultatyvių perdavimų.

31 tašką sušveitė Jamalas Murray'us, 21 – Kentaviousas-Caldwellas-Pope'as.

Svečiams Anthony Davisas sukaupė 40 taškų (13/22 dvitaškių, 1/1 tritaškis, 11/11 baudų) ir 10 atkovotų kamuolių, o L. Jamesas finišavo su 26 taškais (0/4 tritaškių), 12 nusiimtų kamuolių ir 9 rezultatyviais perdavimais.

23 taškus pridėjo Austinas Reavesas (5/9 tritaškiai, 8 rez. perd.).

Antroji akistata numatyta naktį iš ketvirtadienio į penktadienį taip pat Denveryje, kur vietos komanda šių metų atkrintamosiose dar nėra pralaimėjusi (7-0) ir apskritai turi geriausią rodiklį lygoje (41-7).

Rytų konferencijos finale susigrums Bostono „Celtics“ ir Majamio „Heat“ klubai.