Karjeros tritaškių ir rezultatyvumo rekordus pagerinęs Gytis Masiulis padėjo „Neptūnui“ išvengti nemalonios staigmenos ir 77:71 (21:14, 16:22, 22:18, 18:17) palaužti „Skycop“. Klaipėdiečiai ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-1.

Geriausią reguliarųjį sezoną klubo istorijoje sužaidęs „Neptūnas“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių kovos su Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoja.

Puikiai rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ sužaidus daugiau negu pusę pirmojo kėlinio jau turėjo devynių taškų persvarą – 15:6. „Skycop“ ekipa antrajame kėlinyje po septynių iš eilės pelnytų taškų sugebėjo išlyginti rezultatą (28:28).

Po 40-metį švenčiančio Mindaugo Lukauskio penkių taškų iš eilės „Skycop“ kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą prieniškių naudai (36:33).

Sėkmingai trečiąjį ketvirtį pradėjęs „Neptūnas“ vienu metu buvo susigrąžinęs aštuonių taškų persvarą (57:49).

O jau ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ pirmą kartą sugebėjo įgyti ir dviženklį pranašumą (66:56). Likus žaisti tris minutes po M. Lukauskio tolimo metimo prieniškiai dar sumažino deficitą iki aštuonių (62:70), tačiau klaipėdiečiai varžovams intrigos atkurti nebeleido.

Lemiamose rungtynėse prieniškiams nepadėjo Vytenis Lipkevičius bei Malcolmas Grantas.

„Neptūnas“ pusfinalio seriją Klaipėdoje pradės trečiadienį, nepriklausomai nuo būsimų varžovų.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 25 (5/8 trit., 32 n.b), Jerai Grantas 14 (8 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 12, Deividas Gailius 8 (8 atk. kam.).

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 16, Mindaugas Lukauskis 14, Arnas Labuckas 13, Žygimantas Janavičius 10 (1/11 trit.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)