Lemiamu metu užstrigę Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 86:88 (21:21, 25:24, 28:19, 12:24) nusileido Alytaus „Dzūkijai“ (3/4).

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui uteniškiai dar turėjo dviženklį pranašumą 74:62, tačiau šeimininkai ketvirtajame kėlinyje surengė fantastišką spurtą 20:3 bei išsiveržė į priekį 82:77.

Likus žaisti 3 minutes svečiai pabudo ir priartėjo 81:82. Visgi paskutiniosiomis minutėmis jie nepasinaudojo šansais susigrąžinti pranašumo – svarbius metimus prametė LaRonas Dendy ir Karolis Guščikas.

Paskutiniosios minutės metu taikliais dvitaškiais apsikeitė Anatolijus Kaširovas ir Simas Buterlevičius (84:83), baudų metimus sumetė Katinas Reinhardtas, Anthony Irelandas ir Gediminas Navickas (88:85).

Alytiškiai lemiamos atakos varžovams suregzti taip ir nebeleido. Jie pažeidinėjo taisykles iki paskutiniųjų sekundžių nerizikuodami į savo krepšį praleisti tritaškio. Rungtynes baigė vienas taiklus A. Irelando baudos metimas iš dviejų.

„Dzūkija“: Alejandro Hernandezas 22 (7 rez. perd.), Gediminas Navickas 17, Anatolijus Kaširovas 12, Paulius Petrilevičius 10.

„Juventus“: LaRonas Dendy 19, Anthony Irelandas 18 (8 rez. perd.), Jermaine‘as Flowersas 13, Simas Buterlevičius 11.