L. Jameso sąskaitoje 30 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių. Tai trečias puolėjo iš eilės trigubas dublis.

Los Andželo komanda Čikagoje atsiliko nuo varžovų net 19 taškų, tačiau sugebėjo surengti spurtą 16-0 lemiamą paskutinį kėlinį ir perlaužti rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Prie įspūdingo sugrįžimo prisidėjo Kyle'as Kuzma, Quinnas Cookas ir Dwightas Howardas. K. Kuzma pelnė ketvirtą kėlinį 11 iš 15 savo taškų, D. Howardas svarbiu momentu blokavo Coby White'o metimą, o Q. Cookas pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą „Lakers“ naudai (94:93) likus žaisti beveik 9 minutėms iki dvikovos pabaigos.

Tai buvo šešta „Lakers“ pergalė iš eilės. Kitas rungtynes ketvirtadienį Los Andželo komanda žais Atlantoje su „Hawks“ krepšininkais.

Bulls“: Zachas LaVine'as 26, Otto Porteris Jr. ir Coby White'as po 18, Wendellas Carteris Jr. 11 (11 atk.k.).

Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk.k., 11 rez.p.), Quinnas Cookas 17, Anthony Davisas ir Kyle'as Kuzma po 15, JaVale'as McGee 10.