Aukštaūgis iš Lietuvos aikštelėje praleido kiek daugiau nei 17 minučių. Krepšininkas pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Pralaimėjimą Latvijoje patyrė ir Martyno Andriukaičio atstovaujama Liepojos "Lauvas" (1-5) ekipa. Pastaroji išvykoje 88:91 (15:20, 30:22, 25:24, 18:25) turėjo pripažinti "BK Jelgava" (3-5) klubo pranašumą.

M. Andriukaitis per beveik 29 minutes surinko 13 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, po 4 kartus prasižengė ir suklydo.

Ukrainos krepšinio lygoje Mariupolio "Azovmaš" (8-3) klubas, kurį treniruoja buvęs Kauno "Žalgirio strategas Aco Petrovičius išvykoje 79:82 (20:23, 13:26, 18:7, 28:26) nusileido penktoje vietoje žengiančiai "Dnipro" (8-4) ekipai.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ricky Minardas. Krepšininkas per aikštelėje praleistas 36 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/4 baudų), atkovo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Nors gynėjas perėmė du kamuolius, tačiau meišvengė dviejų klaidų.

Pralaimėjusioje ekipoje taškais išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Čarlis Thomas, kuris per pelnė 24 taškus (3/8 dvitaškiai, 4/7 traitaškiai, 6/9 baudos), atkovojo net 12 kamuolių bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Primename, kad Mariupolio klube netrūksta lietuviškų akcentų - vyriausio trenerio asistentu klube dirba Gintaras Krapikas, žaidėjų fiziniu pasirengimu rūpinasi Virginijus Mikalauskas, o sporto direktoriaus pareigas užima Rolandas Jarutis.

Antrose penktadienio rungtynėse Dnepropetrvskio "Dnipro-Azot" (2-10) klubas, kurio garbę gina Gytis Sirutavičius, 71:96 (17:18, 21:27, 20:25, 13:26) nepasipriešino "Čerkasy" (4-8) ekipai.

G. Sirutavičius aikštelėje praleido 24 minutes ir per jas spėjo pelnyti 8 taškus (4/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Petro Baločkos ir Povilo Šakinio atstovaujama Norčiopingo "Dolphins" (8-3) Švedijos krepšinio lygoje 91:103 (19:28, 22: 24, 22:22, 28:29) turėjo pripažinti "Boras" (9-2) ekipos pranašumą.

Petras Baločka aikštelėje praleido 9 minutes ir pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

P. Baločkos komandos draugas aikštelėje praleido šiek tiek daugiau - 9 min., tačiau taip pat pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė kamuolį bei taip pat atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitose penktadienio vakaro Švedijos lygos rungtynėse Evaldo Žabo atstovaujama Estesundo „Jamtland Basket" (4-7) išvykoje 99:79 (20:19, 31:17, 26:25, 22:18) pralaimėjo "LF Basket" (7-4) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E. Žabas rungtyniavo 23 minutes, per kurias spėjo pelnyti 13 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovoti 2 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis taip pat perėmė kamuolį, tačiau du kartus suklydo.

Dar viename Švedijos lygos mače Sioderteljės "Kings" (5-6) su Mantu Griškėnu išvykoje 79:68 (20:21, 14:20, 20:15, 25:12) nusileido Solnos "Vikings" (5-6) ekipai.

M. Griškėnas per aikštelėje praleistas 20 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dcitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir suklydo du kartus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.