Albatrosai namuose 96:71 (21:25, 26:20, 21:15, 28:11) pranoko „BG Gottingen“ (8/10) klubą.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandas teskyrė 8 taškai, tačiau tuomet darbo ėmėsi R. Giedraitis, kuris smeigė tris tritaškius iš eilės, dar asistavo Nielsui Giffey ir padėjo ALBAI atitrūkti 19 taškų skirtumu.

Iš viso lietuvis per 24 minutes surinko 14 taškų (0/2 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Šeimininkų gretose puolant labiau pasižymėjo tik minėtas N. Giffey su 17 ir Marcusas Erikssonas su 16 taškų.

Pirmenybėse tvirtai pirmauja kita Eurolygos komanda Miuncheno „Bayern“ (17/1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)