Rungtynes sėkmingiau pradėjo traumų išretintos šeimininkų gretos – po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo 16:12.

Visgi antrasis ketvirtis buvo gerokai rezultatyvesnis, o jo pabaigoje žalgiriečiams po Leo Westermanno baudos metimų netgi pavyko išsiveržti į priekį (33:35). Visgi kėlinys baigėsi taikliu Brado Olesono tritaškiu, sugrąžinusiu pranašumą „Barcelonai“ (36:35).

Po pertraukos galų gale asmeninį tritaškių badą nutraukė Kevinas Pangosas, iš toli pataikęs net du kartus. Sėkmingai talkinant Brockui Motumui, kuris šį sykį sužaidė pačias rezultatyviausias savo rungtynes per karjerą Eurolygoje, ketvirčio viduryje žalgiriečiai įgijo 4 taškų pranašumą (48:52).

Visgi iš letergo pabudęs Tyrese'as Rice'as ėmėsi inciatyvos, išprovokavo nesportinę Antanto Kavaliausko pražangą, katalonai perėmė iniciatyvą ir vėl nutolo – 59:54.

Ketvirtis žalgiriečiams baigėsi neįtikėtinai – nors varžovai buvo nutolę, L. Lekavičius pataikė fantastišką metimą beveik per visą aikštę ir sumažino atsilikimą (65:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai, komandoms pasikeitus metimais katalonai sužaidus 2 min. buvo priekyje 71:64.

Visgi situacija dar labiau komplikavosi ketvirčiui dar neįpusėjus – Paulius Jankūnas užsidirbo penktąją asmeninę pražangą, o varžovai įgijo jau dviženklę persvarą (78:68).

Likus žaisti 2 min. Antanas Kavaliauskas baudų metimais sumažino atsilikimą iki 3 taškų (82:79), bet T. Rice'as buvo negailestingas – taikliai šovė iš toli numalšindamas kauniečių emocijas (85:79).

Nors kauniečiai dar sykį buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų (88:86), lemiamomis akimirkomis šeimininkus į pergalę atvedė šaltakraujiškas T. Rice'o žaidimas.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 26 (7/7 dvit., 3/4 trit., 26 naud. bal.), Paulius Jankūnas 12, Antanas Kavaliauskas 10, Kevinas Pangosas 9, Lukas Lekavičius 9, Augusto Lima 7 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Edgaras Ulanovas 5, Renaldas Seibutis 4, Leo Westermanas 2, Artūras Milaknis 2.

„Barcelona“: Tyrese’as Rice’as 20 (11/12 baud.), Petteri Koponenas 16, Aleksandras Vezenkovas 12, Marcusas Erikssonas 11, Ante Tomičius 10, Joey Dorsey 9 (10 atk. kam.).

Nors šiuo metu Katalonijos ekipą smarkiai išretino traumos ir susižaidę yra net penki pagrindinės sudėties krepšininkai. Komandai nepadėjo Justinas Doellmanas, Juanas Carlosas Navarro, Victoras Claveras, Pau Ribasas ir Shane‘as Lawali., Šarūnas Jasikevičius šiame mače turėjo verstis be Roberto Javtoko.

Kitos savaitės trečiadienį, lapkričio 16 d., „Žalgirio“ krepšininkai namuose priims Stambulo „Galatasaray“ ekipą.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (167)