L. Kleiza per 27 aikštėje praleistas minutes prie komandos pergalės pridėjo 13 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Kitoje barikadų pusėje rungtyniavęs D. Dulkys ant parketo praleido 20 minučių, surinko 8 taškus (0/1 dvit., 2/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį bei po 3 sykius išprovokavo varžovų pražangas ir pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose už L.Kleizą rezultatyviau rungtyniavo tik Samardo Samuelsas įmetęs 17 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Jeffas Viggiano.

M. Katelynas žaidė kukliai

Lengvą pergalę Vokietijos lygos pirmenybėse iškovojo Bambergo „Brose Baskets“ (5/1) komanda su Mindaugu Katelynu. Daugkartiniai Vokietijos čempionai namuose 101:74 (28:20, 20:25, 31:19, 22:10) nepaliko vilčių Ulmo „Ratiopharm“ (3/3) krepšininkams.

M. Katelynas aikštėje praleido 9 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Nesustabdomai šeimininkų gretose rungtyniavo Ryanas Thompsonas, kurio sąskaitoje 35 taškai.

Pralaimėjusiems Peras Guntheris įmetė 16 taškų.

K. Kemzūros auklėtiniai netikėtai suklupo

Netikėtą pralaimėjimą Čekijos lygos pirmenybėse patyrė Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Nymburko ČEZ (2/1) klubas. Čekijos čempionai svečiuose po dviejų pratęsimų 101:111 (19:22, 25:21, 18:20, 22:21, 17:27) nusileido Prostejovo „BK Prostejov“ (6/2) komandai.

Nugalėtojus į pergalę vedė Pavelas Slezakas įmetęs 23 taškus, Tomas Mrvis surinko 20, Radekas Necas pridėjo 18 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė Dariusas Washingtonas pelnęs 24 taškus, Derekas Raivo pridėjo 15 taškų.

A. Eitutavičiui iki dublio pritrūko atkovoto kamuolio

A. Eitutavičius buvo arti dvigubo dublio, bet jo atstovaujama Vloclaveko „Anwil“ (0/4) komanda 71:74 (16:20, 13:18, 31:17, 11:19) nusileido Ščecino „King Wilki Morskie“ (1/3) klubui. Lietuvis per 37 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Anwil“: Chase Simonas 15 (3/7 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), Seidas Hajričius 14, Arvydas Eitutavičius 12.

„King Wilki Morskie“: Pawelas Kikowskis 19 (3/5 dvit., 2/8 trit., 7/8 baud.), Witalijus Kowalenko 17, Trevoras Relefordas 13.

M. Anisimovas vedė komandą į pergalę

Michailas Anisimovas buvo rezultatyviausias, o jo vedama Kijevo „Budivelnyk“ (2/2) namuose 85:63 (21:8, 25:14, 19:26, 20:15) nugalėjo „Odessa“ (1/3) krepšininkus.

Aukštaūgis per 18 minučių pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, bet pats viršijo pražangų limitą.

„Budivelnyk“: Michailas Anisimovas 16, Konstantinas Anikenko 12, Aleksandras Tischenko ir Maximas Ivshynas po 14.

„Odessa“: Denisas Noskovas 13 (0/3 dvit., 4/8 trit., 1/2 baud.), Andriy Agafonovas 12, Viačeslavas Motorčukas ir Klimas Artamonovas po 10.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.