Nors pirmoje rungtynių pusėje teko vytis varžovus, po pertraukos R. Kurtinaičio auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 86:78 (12:18, 23:23, 21:14, 30:23).

„Chimki” ketvirtajame kėlinyje gana greitai atsiplėšė nuo varžovų ir pakankamai ramiai užbaigė rungtynes, o į pergalę Maskvos srities komandą vedė vienas geriausių savo karjeros rungtynių sužaidęs aukštaūgis Gregas Monroe. Amerikietis per 35 min. pelnė 28 taškus (10/17 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 33 efektyvumo balus.

16 taškų prie pergalės pridėjo Errickas McCollumas, 13 – Jordanas Mickey.

„Chimki” žvaigždė Aleksejus Švedas per 27 min. realizavo vos 2 iš 12 metimų (2/10 trit.) ir mačą baigė su 7 taškais, 4 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 4 pražangomis, kurias visas susirinko ketvirtajame kėlinyje.

CSKA gretose Mike'as Jamesas pelnė 20 taškų (6/12 dvit., 1/4 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius, Nikola Milutinovas pridėjo 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, Tornikė Šengelija surinko 10 taškų.

Pagal bendrą efektyvumo koeficientą „Chimki“ pranoko varžovus 105:87. CSKA koją šį kartą kišo netaiklūs baudų metimai, kurių Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pataikė 19 iš 28 (68 proc.). „Chimki” savo ruožtu realizavo 16 iš 18 baudų (89 proc.).

R. Kurtinaičio kariaunai kol kas tai yra pati solidžiausia sezono pergalė.

Iki šiol oficialiose rungtynėse lietuvio treniruojama ekipa VTB lygoje pranoko tik Krasnojarsko „Jenisej“ ir Talino „Kalev“, o pralaimėjo net 4 sykius.

Problemų dėl koronaviruso turėjusiai komandai dar prasčiau sekėsi Eurolygoje, kur per 7 turus laimėti pavyko vos sykį.

Standings provided by SofaScore LiveScore

VTB Vieningosios lygos turnyro lentelėje pirmauja visas šešerias rungtynes laimėjusi Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)