Svečių bėdos prasidėjo baigiantis pirmajam kėliniui, kai „Real“ pradėjo spurtą 14:0 ir išsiveržė į priekį 38:25. R. Kurtinaičio minutės pertraukėlės nedaug kuo padėjo.

Įsibėgėję Pablo Laso auklėtiniai po didžiosios pertraukos skirtumą padidino net iki 37 taškų – 81:44. Tokio gniuždančio skirtumo, matyt, nesitikėjo niekas.

Kovą po lenta svečiai pralaimėjo 26-39.

Real“: Anthony Randolphas 19, Facundo Campazzo ir Waleris Tavaresas po 15, Jaycee Carrollas 13.

Chimki“: Chrisas Krameris 14, Aleksejus Švedas 12, Anthony Gillas 12, Jeremy Evansas 10.

Kitų antradienio rungtynių rezultatai:

Vilerbano ASVEL – Stambulo „Anadolu Efes“ 84:90 (22:25, 23:21, 21:24, 18:20).

ASVEL ekipoje taškais pasižymėjo visi 12 aikštėje pasirodžiusių žaidėjų. „Anadolu Efes“ lyderiu ir vėl buvo 16 taškų pelnęs ir 25 efektyvumo balus surinkęs Vasilije Micičius.

Milano „Olimpia Armani“ – Tel Avivo „Macabi“ 92:88 (21:21, 26:21, 24:22, 21:24).

Luisas Scola nugalėtojams pelnė 20 taškų, Artūras Gudaitis nežaidė. Pralaimėjusiems 25 taškus surinko Shane'as Larkinas.

Valensijos „Basket“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 94:90 (15:16, 18:22, 24:25, 37:27).

Valensijos komanda po šios pergalės turnyro lentelėje pasivijo Kauno „Žalgirį“.