Mūsiškiai po pirmojo ketvirčio atsiliko 10:20, tačiau prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki minimumo 36:37, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 51:51. Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Pergalingu tapo Gedimino Žuko tritaškis, likus žaisti 1 min. 35 sek.

Lietuvos komandai G. Žukas (7 klaidos) pelnė 17 taškų, Robertas Puzinas – 16, Arvydas Bareikis – 11, Mantvydas Vaičiulis – 9, Andrejus Ženevičius (8 atk. kam.) – 7, Karolis Birieta – 3, Arūnas Kubilius ir Justinas Navlickas – po 2.

Lietuvos ir Venesuelos komandos prieš ketverius metus kovojo žaidynių finale ir tuomet pergalę 84:63 šventė lietuviai.

Mūsų šalies krepšininkai ketvirtadienį žais su turkais, penktadienį – su lenkais, sekmadienį – su Taivano krepšininkais, o pirmadienį (liepos 24 d.) – su graikais.

Vyrų krepšinio turnyre dalyvauja 12 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes.

Tuo metu moterų rinktinė A grupėje net 80:43 (22:9, 20:9, 21:20, 17:5) sutriuškino Rusijos krepšininkes. Mūsų šalies komanda po dviejų kėlinių pirmavo 42:18, o po trijų – 63:38.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidė 23 taškus pelniusi Gabrielė Valaitytė (8 atk. kam.). 18 prie pergalės pridėjo Ramunė Eskertaitė, 10 – Justina Burbaitė-Mačiulienė, po 7 – Deimantė Naruševičiūtė ir Jurgita Šegždaitė, 6 – Sonata Bareikienė, 4 – Aušra Milašauskaitė, 3 – Agnė Žegytė, 2 – Jurgita Jankutė Meškinė.

Lietuvės ketvirtadienį žais su italėmis, penktadienį – su lenkėmis, o sekmadienį – su kinėmis. Moterų krepšinio turnyre dalyvauja devynios rinktinės, suskirstytos į dvi grupes.

Lietuvos krepšininkės prieš ketverius metus Sofijoje (Bulgarija) vykusiose žaidynėse iškovojo bronzos medalius.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.