Arnoldo Kulbokos atstovaujama ekipa Pablo Laso auklėtinius namuose per pratęsimą palaužė 82:81 (23:21, 18:16, 19:17, 17:23, 5:4).

A. Kulboka ant parketo praleido 21 minutę bei surinko 6 taškus (0/1 dvit., 2/7 trit.), 7 atkovotus kamuolius ir 5 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pergalės „Real“ neišplėšė tritaškį paskutinę sekundę prametęs Sergio Llullas, o pratęsime komandos žaidė itin nerezultatyviai.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes baudų metimais rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Ondrejus Balvinas, o per likusį laiką nė viena komanda taškų taip ir nepelnė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus surinkęs Axelis Bouteille. Pralaimėtojų neišgelbėję S. Lullas ir Jaycee Carrollas pelnė atitinkamai 24 ir 20 taškų.

Pergalę prieš Eurolygos ekipą Ispanijos čempionate sekmadienį šventė ir Egidijus Mockevičius, kurio atstovaujama Fuenlabrados „Montakit“ (4-5) komanda svečiuose 92:80 (20:19, 21:16, 26:20, 25:25) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (4-5).

E. Mockevičius per 14 minučių surinko 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 6 naudingumo balus.

Į pergalę svečius vedė po 19 taškų įmetę Karvelis Andersonas ir Alexas Urtasunas. Baskų neišgelbėjo Tornike Shengelia, kurio sąskaitoje – 26 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai.

Kitose ACB lygos rungtynėse „Barcelona“ (7-2) namuose 94:72 (30:19, 14:13, 26:18, 24:22) sutriuškino Madrido „Movistar Estudiantes“ (3-6) komandą, kurios marškinėlius vilki Dovydas Giedraitis.

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, bet ant parketo neišbėgo. „Barceloną“, kuri vertėsi be susirgusio Nikola Mirotičiaus, į priekį tempė 20 taškų pelnęs Brandonas Daviesas.

Tuo metu kitam Giedraičiui, Rokui, vėl teko nuryti karčią piliulę Vokietijos čempionate, kur jo atstovaujama Berlyno ALBA (0-2) patyrė antrą pralaimėjimą paeiliui.

Banguotai rungtyniavęs sostinės klubas svečiuose 77:81 (15:21, 29:14, 14:22, 19:24) turėjo pripažinti Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (7-1) pranašumą.

R. Giedraitis per 29 minutes įmetė 17 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Atkakliame mūšyje lietuvis buvo rezultatyviausas pralaimėtojų žaidėjas, o geriausiai jam talkino po 16 taškų pelnę Luke'as Sikma ir Martinas Hermannssonas.

Nugalėtojams 18 taškų surinko Khadeenas Carringtonas.