Lietuvio atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (1-4) ekipa ACB lygos rungtynėse svečiuose 81:88 (18:33, 23:19, 23:16, 17:20) nusileido Badalonos „Joventut“ (4-1).

A. Kulboka per 22 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet 5 kartus suklydo.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „RETAbet“ atsilikinėjo 76:82, o A. Kulboka turėjo du šansus sušvelninti skirtumą, tačiau puolėjas dukart iš eilės prametė iš toli.

Prasidėjus paskutinei minutei „Joventut“ pranašumą padidino Ante Tomičius (84:76), o svečiams laiko išsigelbėti nebeliko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų įmetęs Albertas Ventura. Pau Ribas pridėjo 14, A. Tomičius – 13 taškų.

Tuo metu Turkijos krepšinio čempionate žaidė Stambulo „Fenerbahče“ (3-0) komanda, kuri namie net 113:74 (39:24, 21:17, 32:10, 21:23) sutalžė Fetchijos „Lokman Hekim“ (0-3).

Treneris Igoris Kokoškovas mačui neregistravo Edgaro Ulanovo, Nando De Colo ir Lorenzo Browno, o į pergalę klubą vedė po 18 taškų įmetę Jarrellas Eddie ir Johny Hamiltonas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)