Mače tarp Gdynės „Arka“ komandos, kuriai atstovauja Deividas Dulkys, ir Varšuvos „Legia“ ekipos ketvirtame kėlinyje pastarosios centras iš Rusijos Ruslanas Patejevas nokautavo prabėgantį Joshą Bosticą ir buvo diskvalifikuotas.

Susitikimą 79:69 laimėjo „Arka“, o D. Dulkys per 24 min. pelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Nukentėjusysis J. Bosticas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 28 taškais.

Neramumų kilo ir Austrijoje, kur grūmėsi Velso „Raiffeisen Flyers“ ir Kapfenbergo „Bulls“ krepšininkai (81:65).

Ketvirtame kėlinyje po atlikto dėjimo šeimininkų žaidėjas Erwinas Zuličius, siūbuodamas ant lanko, kojomis užkabino Davidą Samuelsą.

Šį tai įsiutino ir jis iš pasalų trenkė varžovui į galvą. E. Zuličius akimirksniu parkrito ant parketo.

Neabejojama, kad smurtautojo laukia griežtos sankcijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)