Rungtynes komandos pradėjo greitu žaidimu, o Jeffery Garrettas dviem dėjimais suteikė pranašumą Jonavos klubui – 12:6. Skirtumą tarp komandų dar labiau pakėlė Glynno Watsono dvitaškis su pražanga (22:15), nors rezultatyvų atsaką iškart pateikė Gabrielius Maldūnas. Tritaškiais apsikeitė Martinas Laksa ir Jamelas Morrisas.

Antras ketvirtis prasidėjo visiškai kitaip – Jordenas Duffy blokavo G. Watsono tritaškį, pats pataikė iš toli, o Panevėžio klubas startavo spurtu 12:0 (35:27). Jonavos klubas atsitiesė ir po J. Garretto tritaškio rezultatas jau buvo lygus (38:38). „CBet“ prieš ilgąją pertrauką jau patys spurtavo 9:2 ir po Virginijaus Šeškaus minutės pertraukėlės surengė sėkmingą ataką, kurią paskutinės sekundės taškais uždarė G. Watsonas – 52:45.

Vien iki ilgosios pertraukos J. Garrettas suvertė 16 taškų, šeimininkai dvitaškius realizavo net 80 procentų taiklumu (16/20), jiems netrukdė ir vos 9 atkovoti visos komandos kamuoliai.

„CBet“ trumpai pasidžiaugė dviženkle persvara (55:45), bet vėliau šeimininkų puolimas įstrigo, o nepatikusio švilpuko sulaukęs Goranas Huskičius keiksmu užsidirbo ir techninę pražangą. Panevėžiečiai to taškais nepavertė, o patys krito į duobę praleidę Aurimo Majausko tritaškį – 54:64. Svečius kovoje išlaikė G. Maldūno ir J. Morriso dvitaškiai (58:67).

Dovis Bičkauskis ir G. Huskičius gavo ketvirtąsias pražangas, o Vytenio Lipkevičiaus tritaškis itin priartino svečius (67:71). G. Maldūnas netrukus lygino rezultatą – 71:71. Dvi panevėžiečių atakos buvo nevaisingos, o mačo eigą dar kartą tolimais metimais laužė G. Watsonas – 81:73.

D. Bičkauskį eliminavo penktoji pražanga, tačiau J. Morrisas gavo J. Garretto bloką, o antruoju bandymu išmetė kamuolį į užribį. Vis dėlto kitas toks J. Garretto bandymas baigėsi su pražanga įskaitytas taškais, o Kristianas Kullamae netaiklų baudos metimą dar sugebėjo paversti tritaškiu – 82:85.

J. Morrisas mažino skirtumą iki minimalaus, baudų metimus sumetė G. Watsonas, tuo pačiu atsakė ir „7bet-Lietkabelio“ lyderis.

Likus 13 sek. J. Garretto klaida virto dviem šansais J. Morrisui, kuris aidint sirenai pasinaudojo antruoju ir išplėšė dramatišką pergalę 88:87.

Mačo herojumi tapęs J. Morrisas per 28 minutes surinko 17 taškų (5/9 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„CBet“ neišgelbėjo ir dominavęs G. Watsonas, kuris iš viso per 30 minučių pelnė 29 taškus (8/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/10 baudų metimų), atkovojo 3 ir prarado kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 35 naudingumo balus.

Trečiasis serijos mačas pirmadienį vyks Panevėžyje, kur jonaviškiai startavo triumfuodami 89:80, ketvirtasis – birželio 7 d. Jonavoje.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 17 (1/6 tritaškių), Mantas Rubštavičius (5/8 dvitaškių), Gediminas Orelikas (7 atk. kam.) ir Kristianas Kullamae (3/5 tritaškių) po 11, Jordenas Duffy 9, Željko Šakičius ir Vytenis Lipkevičius (7 atk. kam.) po 8, Gabrielius Maldūnas 7 (7 atk. kam.).

„CBet“: Glynnas Watsonas 29 (8/9 dvitaškių, 4 rez. perd., 9 išpr. praž.), Jeffery Garrettas 16, Goranas Huskičius 11 (8 rez. perd.), Dovis Bičkauskis 10, Martinas Laksa 8, Aurimas Majauskas 7.