Visų rungtynių metu situaciją kontroliavę panevėžiečiai mažąjį finalą užtikrintai laimėjo 94:67 (29:17, 19:19, 21:22, 25:9).

Nenado Čanako kariauną į pergalę vedė 5 tritaškius iš 8 pataikęs ir iš viso 24 taškus pelnęs Saulius Kulvietis, kuris net 19 taškų įmetė per pirmąją rungtynių pusę.

32 naudingumo balus surinkęs snaiperis pagerino „Kidy Tour“ KMT finalinio ketverto efektyvumo rekordą.

Galingai susitikimą pradėjusi Panevėžio ekipa taiklių tolimų metimų dėka pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį 29:13.

Siautėjusio S. Kulviečio vedamas „Lietkabelis“ vienu metu antrajame ketvirtyje jau pirmavo 40:23, tačiau „Neptūnas“ prieš pertrauką kiek priartėjo – 36:48.

Po pertraukos uostamiesčio ekipa spurtavo 11:0 ir prisivijo 47:50, bet panevėžiečiai atsakė spurtu 12:2 bei atstatė dviženklę persvarą 62:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ popieriai dar labiau suprastėjo – varžovų metikams įsisiautėti leidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai paleido juos į priekį 59:81 ir prarado viltis išsigelbėti.

Klaipėdos klubas šiame susitikime vertėsi be traumuoto Jerai Granto. „Lietkabeliui“ teko žaisti be pusfinalyje susižeidusio Žiga Dimeco.

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 24 (5/8 trit., 32 n.b.), Jamaras Wilsonas 15, Stefanas Sinovecas 14, Donatas Tarolis 11.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 15, Laimonas Kisielius 10, Kyle'as Weaveris (7 atk. kam.) ir Osvaldas Olisevičius (11 atk. kam.) po 9.

Šeštadienį „Neptūnas“ 72:86 nepasipriešino „Rytui“, o „Lietkabelis“ 58:89 krito prieš „Žalgirį“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (73)