Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir dukart prasižengė. Per 24 minutes D. Slanina pataikė 2 tritaškius iš 4 bei 2 dvitaškius iš 3.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Donellas Tayloras, 17 - Dawanas Robinsonas, 12 - Demianas Fiolly, 10 - Riccardo Cervis.

Penktą nesėkmę tryliktajame mače patyrė ir į ketvirtą vietą smuktelėjo Brešijos „Centrale del Latte“ komanda su Deividu Bušma, svečiuose 81:89 (16:25, 26:20, 23:20, 16:24) nusileidusi į trečią poziciją pakilusiems Skafačio „Givova“ (8/5) krepšininkams.

26 minutes žaidęs lietuvis į šeimininkų krepšį įmetė 12 (dvitaškiai 6/7) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 3 sykius.

Devintą nesėkmę tryliktose rungtynėse patyrė ir tryliktoje pozicijoje esanti Bolonijos „Conad“ ekipa su Egidijumi Dimša, savo aikštėje 82:89 (19:21, 18:23, 24:18, 21:27) turėjusi pripažinti penktoje vietoje esančio Brindizio „Enel“ (8/5) klubo pranašumą.

23 minutes aikštelėje praleidusio E. Dimšos sąskaitoje 9 taškai (dvitaškiai 2/5, baudos 5/6), 4 atkovoti kamuoliai, klaida ir 2 pražangos.

Mindaugo Lukauskio atstovaujama Barčelonos „Sigma“ (7/5) komanda - šešta.