Po taškas į tašką vykusio pirmo kėlinio 22:19 priekyje buvo aikštės šeimininkai.

Sėkminga antro ketvirčio pradžia leido „Žalgiriui“ įgyti rekordinę 6-ių taškų persvarą – 25:19.

Tačiau svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir pritildė šio sezono lankomumo rekordą pagerinusius „Žalgirio“ sirgalius – 25:27. Iki pertraukos likus 4 min. svečių pranašumas siekė 4-is taškus – 31:35.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ galėjo išlyginti rezultatą, tačiau paskutinę sekundę Kevino Pangoso metimą blokavo Kostas Papanikolaou.

Antrąjį ketvirtį „Žalgiris“ pralaimėjo 14:19 ir po pirmosios mačo dalies „Olympiakos“ priekyje buvo 38:36.

Trečio kėlinio pradžioje 11-tą kartą suklydo „Olympiakos“, o kapitonas Paulius Jankūnas pataikė du dvitaškius iš eilės ir „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 40:38.

Fantastiškas Artūro Milaknio žaidimas leido kėlinio viduryje „Žalgiriui“ pirmauti 48:44. Snaiperis pataikė du tritaškius ir pridėjo du taiklius baudos metimus.

Klampiose rungtynėse netrūko emocijų ir kietos kovos. Techninę pražangą užsidirbo „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius, kiek vėliau arbitrai nepastebėjo pražangos prieš E. Ulanovą: kovojant dėl kamuolio žalgiriečiui buvo prakirstas antakis, iš kurio pasruvo kraujas.

Antroje kėlinio pusėje „Žalgiris“ pateko į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:9. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai atsiliko 48:53.

Du P. Jankūno dvitaškiai leido visiškai priartėti iki svečių – 52:53.

E. Ulanovo dėjimas leido „Žalgiriui“ išsiveržti į priekį – 54:53. Tačiau Vassillis Spanoulis tritaškiu sugrąžino nedidelę persvarą svečiams. Tuo pačiu atsakė ir Kevinas Pangosas – 57:56.

Įpusėjus kėliniui I. Papapetrou pataikė iš vidutinio nuotolio, bet E. Ulanovas smeigė tritaškį – 60:58.

Fantastišką „Žalgirio“ kėlinį pratęsė du baudos metimus pataikęs Vasilje Micičius, o svečių atakoje tritaškį prametė V. Spanoulis.

„Žalgirio“ atakos metu dar vieną tritaškį pataikė K. Pangosas ir šeimininkai įgijo 7-ių taškų persvarą – 65:58. J. Strelnieks pataikė dvitaškį su K. Pangoso pražanga. Po latvio baudos metimo skirtumas aptirpo iki keturių taškų – 65:61.

V. Micičius „įsūdė“ tritaškį (68:61), tačiau tuo pačiu atsakė ir Hollis Thompsonas (68:64). Iki mačo pabaigos buvo likusios 2 min. Prie baudų metimo linijos stojęs P. Jankūnas pataikė tik vieną baudos metimą, o Ioannis Papapetrou pridėjo dvitaškį ir iš „Žalgirio“ pranašumas likus minutei siekė 3 taškus (69:66).

Po puikaus K. Pangoso perdavimo „žemė-oras“ stiliumi ataką užbaigė Aaronas White'as, po kurio dėjimo žalgiriečiai pirmavo 5-iais taškais (71:66).

Likus 34 sek. dvitaškiu atsakė V. Spanoulis (71:68). Lemiamoje „Žalgirio“ atakoje po netaiklaus P. Jankūno dvitaškio kamuolį sugriebė A. White'as, kurio dėjimas beveik garantavo šeimininkų pergalę – 73:68 (likus 14 sek.). Latvis J. Strelnieks prametė tritaškį, o kamuolį atkovojęs K. Pangosas dar stojo prie baudos metimų linijos.

Jo vienas taiklus baudos metimas įtvirtino „Žalgirio“ pergalę 74:68 (22:19, 14:19, 12:15, 26:15).

Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 5 d. Varžovas – namuose jau įveikta Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 14, Kevinas Pangosas 13, Paulius Jankūnas ir Vasilije Micičius po 11, Brandonas Daviesas 8, Antanas Kavaliauskas 6, Edgaras Ulanovas 5, Aaronas White'as 4, Axelis Toupane'as (per 8 min.) ir Paulius Valinskas (per 2 min.) taškų nepelnė, Gytis Masiulis ir Martynas Arlauskas nežaidė.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou ir Ioannis Papapetrou po 11, Hollisas Thompsonas 10, Jamelas McLeanas 9, Janis Strelnieks 8, Brianas Robertsas 5, Georgios Bogris 2, Kyle Wiltjeras (per 6 min.) ir Vassilis Toliopoulos (per 1 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Žalgiris“ – „Olympiakos“):

Dvitaškiai: 18/38 (47,4 proc.) – 14/27 (51,9 proc.)

Tritaškiai: 9/19 (47,4 proc.) – 9/27 (33,3 proc.)

Baudų metimai: 11/16 (68,8 proc.) – 13/16 (81,3 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 27 – 35

Rezultatyvūs perdavimai: 17 – 15

Klaidos: 6 – 15

Perimti kamuoliai: 7 – 3

Blokai: 4 – 2

Eurolygos turnyro lentelė po ketvirtadienio rungtynių (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti, praleisti taškai, taškų santykis +/-):