„Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai ketvirtfinalyje iki trijų pergalių kausis su Šakių „Vyčiu“. Pirmasis mūšis jau pirmadienį planuojamas Šakiuose.

Tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę klaipėdiečiai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 68:58, bet tada praleido penkis taškus paeiliui ir „Kuršiai“ priartėjo iki 63:68.

Po minutės pertraukėlės Nojus Mineikis įsmeigė tritaškį ir svečiai atsilaikė – 71:63.

Prasidėjus paskutinei minutei Adomo Sidarevičiaus dvitaškis išsaugojo „Neptūnui-Akvaservis“ saugią persvarą (73:65), pražanga sustabdytas Laurynas Mikalauskas prametė abi baudas ir Klaipėdos komanda finišavo pergalingai.

Naudingiausiai pasirodęs A. Sidarevičius įmetė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas 19 (6/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 13 (4/11 dvitaškiai, 5/10 baudos, 12 atk. kam.), Robertas Keliačius 11 (4/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 6 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 8 taškai (1/7 tritaškis).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 13 (7/8 baudos), Adomas Sidarevičius (2/4 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Lukas Kreišmontas po 12, Gabrielius Mažeika 11 (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Dovydas Romančenka 9, Gediminas Leščiauskas 8 (2/4 tritaškiai), Nojus Mineikis 7 taškai (1/7 tritaškis, 9 atk. kam.).