Pirmajame kėlinyje dominavę Jure Zdovco auklėtiniai namuose 99:70 (33:16, 23:21, 15:22, 28:11) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-15).

Po pirmųjų trijų mačo minučių „Žalgiris“ pirmavo 12:0, o kėlinio pabaigoje šeimininkai varžovus triuškino jau 33:14. Kauniečių pranašumas nekėlė abejonių ir antrajame kėlinyje, kuriame J. Zdovco kariauna atitrūko 47:24.

Legionierių pastangų dėka Pasvalio klubas po pertraukos buvo priartėjęs 54:64, tačiau didesnio iššūkio mesti nepajėgė. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir atstatė triuškinančią persvarą.

Šiose rungtynėse „Žalgiris“ prarado net 20 kamuolių, tačiau nedaug atsiliko ir „Pieno žvaigždės“ – Manto Šerniaus auklėtiniai suklydo 18 kartų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Karolis Lukošiūnas. Didžiąją dalį taškų pirmoje susitikimo pusėje surinkęs snaiperis pataikė šešis tritaškius iš aštuonių ir pelnė 20 taškų.

Joffrey Lauvergne'as prie pergalės pridėjo 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Pralaimėtojams 18 taškų surinko Paulius Petrilevičius.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Paulius Jankūnas, kuris pelnė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. „Žalgirio“ kapitonas šiame mače pataikė 1574-ąjį karjeros LKL dvitaškį ir, aplenkęs Gintautą Šivicką, pakilo į trečiąją vietą lygos rekordų metraščiuose.

„Žalgiris“, iki pertraukos į Pasvalio ekipos krepšį įmesdamas 56 taškus, pagerino savo šio sezono rezultatyviausiai sužaistos pirmosios mačo pusės rekordą. Prie to labiausiai prisidėjo tritaškiai, kurių šeimininkai šiame mače pataikė 14 iš 26 (54 proc. taiklumas).

Kauno klubas sekmadienį vertėsi be traumuoto Janio Strelnieko ir be poilsio gavusių Luko Lekavičiaus, Tylerio Cavanaugh bei Edgaro Ulanovo.

„Žalgiris“: Karolis Lukošiūnas 20 (6/8 trit.), Joffrey Lauvergne'as 15 (7 atk. kam.), Nielsas Giffey 12, Tai'us Websteris 11 (10 rez. perd.), Regimantas Miniotas 10 (6 atk. kam.), Paulius Jankūnas 9 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18, Randy Culpepperis ir Markellas Johnsonas (6 rez. perd.) po 15, Arnas Beručka 7, Žygimantas Skučas 6.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)