„Lietuviškoji“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje 113:109 (24:27, 25:29, 35:25, 29:28) palaužė pergalės džiaugsmo dar nepatyrusius Sičuano „PinSheng Whale“ (0/4) krepšininkus.

Visą susitikimą svečius besiviję J. Kazlausko auklėtiniai svarstykles į savo pusę galiausiai persvėrė trečiajame kėlinyje. Ir nors likus žaisti 4 minutes jie vėl atsiliko 95:99, visgi sugebėjo atlaikyti autsaiderių pasipriešinimą.

Nugalėtojams 34 taškus pelnė Andrew Nicholsonas (10 atk. kam.), 28 pridėjo Yi Jianlianas (16 atk. kam.), 18 – Edwinas Jacksonas, 12 – Zhao Rui (7 rez. perd.).

Atvykėlių iš Sičuano neišgelbėjo net ir galingas Jamaalo Franklino pasirodymas. Gynėjo sąskaitoje – 44 taškai (8/14 trit.), 13 atkovotų kamuolių 6 rezultatyvūs perdavimai, bet ir 9 klaidos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)