Ispanės, kurios 2011 metais buvo Eurolygos čempionės, patyrė antrą nesėkmę trečiose turnyro rungtynėse.

Rungtynės

Mačą penkiais taškais pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Rima Valentienė, tačiau sužaidus tris minutes ispanės išsiveržė į priekį (5:6).

Vilnietės suaktyvino gynybą, penkis taškus pelnė latvė Ieva Krastina ir skirtumas tapo 7 taškai (16:9). Du kartus puolime apmaudžiai suklydusios lietuvės leido „Parfumerias Avenida“ komandai pelnyti keturis lengvus taškus, tačiau iškart keturiais taškais atsakė ir Greta Šniokaitė (20:13). Ketvirčio pabaigoje ispanės atsilikimą sumažino iki trijų taškų (22:19).

Antrą kėlinį puikiai pradėjo Vilniaus klubo legionierė Hollie Mershon, kuri ne tik pelnė taškus, tačiau ir puikiai asistavo komandos draugėms (32:23). Kėliniui įpusėjus lietuvės pirmą sykį įgijo dviženklį pranašumą (37:26), o toliau demonstravusios puikų puolimą susikrovė net 20 taškų pranašumą (46:26). Ketvirčio pabaigoje šiek tiek pavargusios lietuvės leido varžovėms sumažinti atsilikimą iki 17 taškų (49:32).

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo Salamankos komanda, lietuvės du kartus suklydo savo aikštės pusėje ir, sužaidus 3 minutes, skirtumas sumenko iki 11 taškų (49:38). Tačiau tada du tritaškius smeigė Vita Kuktienė (55:38). Dar vieną spurtą surengusios ispanės likus dviems minutėms atsilikimą sumažino iki vienženklio skirtumo (56:47), o „Kibirkšties-VIČI“ trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Po pusvalandžio kovos lietuvės pirmavo 11 taškų skirtumu (62:51).

Paskutinis kėlinys prasidėjo nervų karu aikštėje. Abi komandos daugiau klydo nei sėkmingai atakavo krepšį (64:55). Kėlinio viduryje penkis taškus iš eilės pelnė I. Krastina (71:58) ir ispanių klubo treneris paprašė minutės pertraukėlės. Tačiau ir po minutės poilsio vilnietės žaidė užtikrintai ir priartėjo link antros pergalės. Dar vieną tritaškį smeigė I. Krastina, lietuvės sėkmingai realizavo baudos metimus ir pasiekė dar vieną - antrą - pergalę Eurolygos turnyre (81:64).