Nuo pat susitikimo pradžios situaciją kontroliavo „Kibirkštis-VIČI“, kuri po kiekvieno kėlinio vis didino pranašumą. Vilniaus atstovės pirmą kartą šį sezoną perkopė 100 taškų ribą ir pasiekė didžiausią šio sezono pergalę – 59 taškai.

„Kibirkštis-VIČI“ užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (52/33), atliko daugiau nei dvigubai rezultatyvių perdavimų (23/10) ir daugiau nei trigubai perėmė kamuolių (17/5).

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Hollie Mershon. Legionierė iš Jungtinių Amerikos Valstijų per 28 minutes pelnė 25 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Eglė Šniokaitė įmetė 22 taškus (7/8 dvitaškiai, 5 atk. kam., 4 rez. per., 29 naud. bal.), Kristina Alminaitė – 14 (5/7 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė (2/3 tritaškiai, 8 rez. per.) ir Ieva Šimkutė (6/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.) po 13, Sofija Aleksandravicius (3/13 dvitaškiai, 5 atk. kam., 3 rez. per.) ir Lina Pikčiutė po 6, Daina Gabalytė (8 atk. kam.), Greta Šniokaitė ir Ieva Krastina po 4, o Rima Valentienė ir Vita Kuktienė taškų nepelnė.

„Rūtos-Universiteto“ komandoje Katerina Kašlej surinko 24 taškus, Ance Celmina įmetė 10, Viktorija Juodeikytė ir Aistė Tamulytė - po 6.

Iškovojusi penktą pergalę iš eilės „Kibirkštis-VIČI“ yra vienvaldė LMKL turnyro lentelės lyderės. Šeštą nesėkmę patyrusios Šiaulių ekipa rikiuojasi paskutinė – aštunta.

Kiti rezultatai:

Vilniaus „Jaunieji talentai“ – „Utena“ 43:38 (11:11, 10:8, 13:11, 9:8);

Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ – KlaipėdosFortūna“ 61:78 (20:15, 9:18, 12:21, 20:24).