Pirmame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį didesniu skirtumu, tačiau antrame ketvirtyje „Olimpia“ ekipa, palaikoma savo aistruolių, susikrovė 9 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. Komandos žaidė lygiai, tačiau pirmavo Baltarusijos komanda. Viskas aukštyn kojomis apvirto ketvirtame kėlinyje. „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos pradėjo demonstruoti gražų krepšinį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Kėlinio pabaigoje sąlygas jau diktavo vilnietės, tačiau paskutinėmis sekundėmis pataikytas „Olimpia“ tritaškis privertė žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu iniciatyva priklausė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai. Daugiau jėgų išsaugojusios vilnietės žaidė užtikrinčiau ir šventė pelnytą pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 41 minutę pelnė 22 taškus (7/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 metimus blokavo. G. Petronytė surinko +39 naudingumo balus.

Jai puikiai talkino Sakellie Daniels. Gynėjai pritrūko kelių rezultatyvių perdavimų iki trigubo dublio. Amerikietė pelnė 11 taškų (3/12 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Eglė Šniokaitė pelnė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/12 baudos, 3 per.), Sigita Galdikaitė – 14 (6/9 dvitaškiai, 2/3 baudos, 8 atk. kam., 3 rez. per.), Kristina Vengrytė – 13 (5/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos, 5 atk. kam.), Dalia Belickaitė – 6, Santa Dreimanė – 5 (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), Greta Šniokaitė – 2. Vita Žilinskaitė taškų nesurinko.

„Olimpia“ komandoje Anna Pokojeva pelnė 22 taškus, Liubov Alioškina įmetė 19, o Katerina Kašlei – 10.

Kitose rungtynėse A grupėje ketvirtadienį Kauno rajono „Sirenų“ komanda svečiuose 80:41 (17:16, 18:13, 20:4, 25:8) sutriuškino Gardino „Viktoria“ krepšininkes.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė. Ji per 33 min. pelnė 32 taškus (dvitaškiai 6/12, tritaškiai 2/6, baudos 14:15), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius. Gynėja surinko +43 naudingumo balus. Kristina Alminaitė pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Eglės Tarasevičiūtės sąskaitoje - 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Baltijos lygos turnyro lentelėje „Kibirkštis-Tichė-IKI“ su šešiomis pergalėmis ir keturiomis nesėkmėmis liko ketvirtoje vietoje.

Į kitą etapą pateko pirmą vietą užėmusi Rygos „TTT-Riga“ (9 pergalės/1 pralaimėjimas) komanda ir antra likusi „Olimpia“ (7/3) ekipa.