Gitauto Kievino vadovaujama komanda antrajame finalo mače savo aikštėje 58:51 (7:15, 23:16, 15:11, 13:9) pranoko Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

Trečiosios rungtynės šeštadienį vyks Vilniuje.

„Neptūnas“ verčiasi be žaidžiančios vyr. trenerės Andros Gabalytės. Ją vaduoja asistentas Martynas Airošius.

Šeimininkės laimėjo pirmąjį kėlinį 15:7, bet antrajame nusileido septyniais taškais (16:23) ir minimaliai buvo priekyje – 31:30.

„Kibirkštis-MRU“ iniciatyvą į savo rankas paėmė ketvirtajame kėlinyje, kada laimėjo atkarpą 9:4 ir likus minutei pirmavo 54:49.

Klaipėdos komanda žaidė aštuoniese, iš kurių Ugnė Grinkevičiūtė rungtyniavo 6 minutes. Trys krepšininkės Dalia Donskichytė, Ligita Tamutytė ir Dominyka Paliulytė sėdosi ant suolo visam anksčiau laiko dėl pasiekto pražangų limito.

Livija Sakevičiūtė nugalėtojoms pelnė 11 taškų (5/12 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Gerda Raulušaitytė įsirašė 13 taškų (5/9 dvit., 3/3 baud.) ir 9 atkovotus kamuolius. „Kibirkšties-MRU“ puolėjų sąskaitose – po 22 naudingumo balus.

„Neptūno“ klubo naudingumas siekė 34 balus. Pusę jų surinko Savannah Plentovich, įmetusi 17 taškų (3/9 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojusi 7 ir perėmusi 4 kamuolius.

Neptūnas“: Savannah Plentovich 17 (3/9 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Ligita Tamutytė (3/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Agnė Černeckytė (2/5 trit.) po 9, Dalia Donskichytė (1/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Dominyka Paliulytė po 7.

„Kibirkštis-MRU“: Gerda Raulušaitytė 13 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 11 (5/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Gabrielė Šulskė 10 (4/5 dvit.), Camille Droguet (4 rez. perd.) ir Eglė Zabotkaitė (2/3 trit.) po 8.