„Rygoje buvo susirinkę 11-os klubų atstovai, nors buvo kviesti 23 delegatai, tačiau kiti negalėjo atvykti. Jau yra 12 komandų, kurios nori dalyvauti 2016-2017 metų sezone, bet organizatoriai neabejoja, kad pavyks surinkti 16 komandų“, - pasakojo EEWBL susirinkime dalyvavęs D. Virbickas. – Tada turėtume 2 grupes po 8 komandas ir žaistume 3 turus. Ketvirtame finalo ture dalyvautų 8 geriausios komandos, po 4 iš kiekvienos grupės, kurios atkrintamų principu išsiaiškintų nugalėtojas. Premijos yra numatytos 5 komandoms, o rungtynės dėl 7-8 vietų nebūtų žaidžiamos.“.

Latvijoje vykusiame susitikime buvo aptartos ir grupių sudėtys. Paaiškėjo, kad vienoje grupėje kovos 1, 4, 5 ir 8 vietas praėjusiame sezone užėmusios komandos, o kitame pogrupyje grumsis 2, 3, 6 ir 7 vietas užėmusios komandos.

Jau aišku, kad „Kibirkšties“ komandai tektų varžytis su Rygos TTT (Latvija), Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) ir Talino 1182 (Estija) komandomis.

„Kol kas tokia yra mūsų preliminari grupė, tačiau nėra aišku, ar turnyre dalyvaus Gardino „Olimpia“ komanda iš Baltarusijos, kuri užėmė 7-ą vietą. Jeigu ji nuspręs nedalyvauti, tai į jos vietą pasislinks Estijos klubas, kuris nebebus mūsų grupėje. Likusias grupės komandas lems burtai, tiesa, bus atsižvelgta, kad vienoje grupėje nežaistų 2 vienos šalies komandos“, - kalbėjo „Kibirkšties“ vadovas.

Potencialiomis „Kibirkšties“ varžovės Rytų Europos moterų krepšinio lygoje yra Maskvos „Dinamo“ (Rusija), Lublino AZS UMCS (Lenkija) ir Kokšetau „Okžetpes“ (Kazachstanas) ekipos.

Norą dalyvauti antrą sezoną gyvuojančioje lygoje taip pat išreiškė du klubai iš Anglijos, Libano čempionės, Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos, Slovakijos, Ukrainos ir Turkijos klubai.

„Viskas paaiškės vasaros metu“, - teigė D. Virbickas. – Komandos turi atsiųsti garantinius raštus bei sumokėti dalyvio mokestį. Kito sezono kovose teisėjaus 3 teisėjai, bus rungtynių komisaras, tikrinamas dopingas. Mes taip pat planuojame organizuoti vieną etapą.“

Vilniaus „Kibirkštis“ pirmame EEWBL sezone užėmė 5-ą vietą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės