Galingai rungtynes pradėjęs „Lietuvos rytas“ vos per kiek daugiau nei tris minutes susikrovė dviženklį pranašumą (12:2). Po keleto akimirkų skirtumas išaugo iki penkiolikos taškų (20:5), o po pirmojo kėlinio „Pieno žvaigždės“ turėjo keturiolikos taškų deficitą (30:16).

Dar neįpusėjus antrajam ketvirčiui „Lietuvos ryto“ persvara peržengė dvidešimties taškų ribą (43:23), o likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes komandas jau skyrė trisdešimt taškų (53:23). Prieš ilgąją pertrauką vilniečiai pirmavo 31 tašku (63:32).

Pirmojoje rungtynių dalyje „Lietuvos rytas“ atliko net 11 daugiau rezultatyvių perdavimų nei „Pieno žvaigždės“ (18 rez. perd. prieš 7 rez. perd.).

Per pirmuosius du kėlinius „Lietuvos ryto“ atsarginiai žaidėjai pelnė net 31 tašką iš visų komandos 62 surinktų. Tuo tarpu pasvaliečių atsarginiai krepšininkai įmetė 16 taškų.

„Lietuvos ryto“ ekipa per pirmąsias dvidešimt minučių geriau kovėsi dėl atšokusių kamuolių – atkovojo 8 kamuoliais daugiau nei „Pieno žvaigždės“ (21 atk. kam. prieš 13 atk. kam.).

Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ buvo labai toli nuo savo varžovų – įpusėjus ketvirčiui „Lietuvos rytas“ turėjo 31 taško persvarą (75:44), o prieš paskutiniąsias dešimt minučių komandas skyrė net 42 taškai (93:51).

Paskutinis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas – „Lietuvos rytas“ šventė pergalę net 33 taškų persvara (106:73).

„Lietuvos rytas“: A. Gudaitis ir C. Hannah (7 rez. perd.) po 14 tšk., J. Baronas ir M. Normantas po 12 tšk., T. Brownas ir A. Lapeta po 11 tšk.

„Pieno žvaigždės“: J. Tamulis (7 rez. perd.) 19 tšk., E. Dimša (7 atk. kam.) 11 tšk., D. Low 10 tšk., N. Balašovas 9 tšk., O. Olisevičius 8 tšk.

Serijoje iki trijų pergalių sostinės ekipa laimi 1-0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)