Permainingose rungtynėse uostamiestyje Tomo Rinkevičiaus treniuojama ekipa 74:67 (26:15, 14:25, 17:24, 17:3) įveikė Alytaus „Sintek-Dzūkiją“.

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgę klaipėdiečiai užsnūdo per anksti – jau per antrą ketvirtį svečiai išlygino rezultatą (40:40), o per trečiąjį patys įgijo 7 taškų persvarą (57:64).

Visgi „Neptūnas“ sugebėjo susiimti ir paskutinį kėlinį sužaidė beveik nepriekaištingai – dzūkams teliko pripažinti pirmąjį pralaimėjimą šiame LKL sezone.

Pažymėtina, kad pirmajame rungtynių kėlinyje šeimininkai įspūdingai metė iš toli – tikslą pasiekė net 7 tritaškiai iš 9. Visgi vėliau šeimininkų taiklumas krito ir rungtynes „Neptūnas“ baigė su 10 tolimų metimų iš 30.

Klaipėdos ekipai po 11 taškų pelnė Dorrinas Dorsey, Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas, 10 – Matas Jogėla.

Alytaus komandoje 18 taškų surinko Paulius Danisevičius, 17 – Artūras Jomantas, 10 – Adrianas Bowie.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)