Didžiausia katalonų persvara siekė 13 taškų pranašumą, tačiau ketvirtą kėlinuką spurtu 7:0 pradėję baskų krepšininkai perėmė iniciatyvą ir atitrūko iki 63:58. Visgi „Barcelona“ nepalūžo ir, daugiausiai Adamo Hangos pastangomis, į varžovų spurtą atsakė atkarpa 9:2 ir dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai.

Susitikimo pabaigą daug užtikrinčiau sužaidusi „Barca“ lemiamomis minutėmis sulaukė solidaus Nikola Mirotičiaus ir buvusio žalgiriečio Brandono Davieso indėlio, nulėmusio sėkmingą susitikimo pabaigą Svetislavo Pešičiaus auklėtiniams.

„Baskonia“ komandą į priekį šioje dvikovoje vedė įspūdingai rungtyniavęs Danijos rinktinės narys Shavonas Shieldsas. Dvigubą JAV ir Danijos pilietybę turintis žaidėjas surinko 26 taškus (3/5 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), tačiau likę jo komandos draugai realizavo vos 2 iš 16 tritaškių (12,5 proc.).

„Barcelona“: Adamas Hanga 15 (7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13, Cory Higginsas ir Brandonas Daviesas po 11 taškų.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 26, Pierria Henry 14, Tornike Šengelija 12 (5/14 met.), Michaelas Ericas 10 taškų.

Kiek anksčiau pasibaigusiose A grupės rungtynėse pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ (2/1). Pietų Ispanijos miesto ekipa rezultatu 98:89 (13:20, 26:16, 22:20, 37:33) palaužė antrą pralaimėjimą patyrusius katalonus Badalonos „Joventut“ (1/2).

Badalonos klubo neišgelbėjo puikus Slovėnijos rinktinės nario Klemeno Prepeličiaus pasirodymas. Vos kiek daugiau nei 22 minutes aikštėje praleidęs gynėjas pasižymėjo net 26 taškais (3/8 trit., 13/14 baud.) ir 23 naudingumo balais.

Tiek rezultatyvumu, tiek naudingumu slovėną pranoko „Unicajos“ prancūzas Axelis Bouteille. Prieš 2019-20 metų sezoną iš Bilbao klubo į Malagą persikėlęs krepšininkas surinko 28 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.) ir net 29 naudingumo balus.

„Unicaja“: Axelis Bouteille 28, Dario Brizuela 15, Carlosas Suarezas 12, Alberto Diazas 11 taškų.

„Joventut“: Klemenas Prepeličius 26, Conoras Morganas 19, Nenadas Dimitrijevičius 16 taškų.

A grupėje pirmauja „Barcelona“ (3/0), laipteliu žemiau žengia „Baskonia“ (2/1) ir „Unicaja“ (2/1), o ketvirta-penkta vietomis dalinasi „Joventut“ (1/2) ir Arnoldo Kulbokos atstovaujami Bilbao „Retabet“ (1/2), lenkiantys autsaiderius Tenerifės „Iberostar“ (0/3).

Finaliniame varžybų etape 12 komandų kovoja padalintos į dvi grupes po 6-ias. Turnyrą visos ekipos pradėjo turėdamos po 0 pergalių ir vieno rato principu žaidžia su kitomis penkiomis grupės komandomis. 1-2 vietas grupėse užėmę klubai pateks į pusfinalį. Jį ir finalą sudarys po vieną mačą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)