Lietuvio indėlis į pergalę - 8 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir pražanga. Per 32 su puse minutės (32:22) Marius Runkauskas prametė tris dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 4 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

11-ą pergalę 20-ose rungtynėse iškovojo ir į šeštą vietą pakilo Tirgu Murešo „BC Mureš“ komanda su Vaidotu Pečiuku, savo aikštėje 89:76 (27:24, 18:16, 20:18, 24:18) įveikusi į dešimtą poziciją smuktelėjusią Gedimino Žylės atstovaujamą Sibiu „CSU Atlassib“ (9/11) ekipą.

Vaidotas Pečiukas nugalėtojams pelnė 12 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir trissyk prasižengė. Per 28 su puse minutės (28:42) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

G. Žylės sąskaitoje 2 taškai, 2 atkovoti kamuoliai, blokuotas varžovų metimas ir pražanga. Per 11 minučių (11:09) puolėjas iš Lietuvos Gediminas Žylė pataikė 1 dvitaškį iš 2, tačiau abu jo baudų metimai buvo netikslūs.

9-ą pergalę iš 20-ies galimų iškovojo ir į devintą vietą pakilo Gedimino Navicko atstovaujamas Mediašo „CS Gaz Metan“ klubas, namuose 97:88 (28:24, 15:21, 28:19, 26:24) įrodęs pranašumą prieš penktoje pozicijoje esančius Oradios CSMU (11/10) krepšininkus.

Gediminas Navickas nugalėtojams pelnė 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.