Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:79 (18:15, 22:21, 17:21, 28:22) įveikė Belgrado „Crveną zvezdą“ (12-17) ir išsilaikė pirmajame ketverte.

Katalonai tiek trečiame (50:39), tiek ketvirtame kėlinyje (69:59) buvo susikrovę dviženklę persvarą, tačiau Facundo Campazzo už ausų traukti svečiai nepasidavė ir pavojingai priartėjo – 75:73.

Tuomet iniciatyvos drąsiai ėmęsis Rokas Jokubaitis ne tik pats sumetė penkis taškus iš eilės, bet ir asistavo iš toli pataikiusiam Nikolai Kaliničiui. Tai ir tapo kertiniu rungtynių lūžiu.

Nuo atsarginių suolo pakilęs R. Jokubaitis 23 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškių, 2/2 baudos) ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Pastarasis rodiklis – naujas asmeninis lietuvio rekordas turnyre.

Nikola Mirotičius ir Janas Vesely nugalėtojams parūpino po 21, Tomašas Satoransky – 13, o Alexas Abrinesas – 12 taškų.

Belgrado komandos gretose ryškiai išsiskyrė F. Campazzo, finišavęs su 24 taškais.

Tuo metu dviejų Vokietijos ekipų susirėmime Miuncheno „Bayern“ (11-18) savo aikštėje 75:76 (14:20, 23:18, 21:18, 17:20) neatsilaikė prieš Berlyno ALBA (8-21) kolektyvą.

Albatrosams pergalę atnešė taiklus Yanni Wetzellio dėjimas likus žaisti 1 sekundę.

Berlyniečiams Maodo Lo surinko 16, o Y. Wetzellis – 11 taškų.

Bavarams Cassiusas Winstonas pasiūlė 14 (8 rez. perd.), Isaacas Bonga 12, o Nielsas Giffey'us – 11 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 bauda)

Iki Eurolygos reguliariojo sezono pabaigos liko penki turai.