Rugpjūčio 4 d. Panevėžio arenoje turėjusios vykti Lietuvos ir Estijos rinktinių rungtynės keliamos į Klaipėdos „Švyturio“ areną.

Rugpjūčio 8 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje turėjusios vykti Lietuvos ir Šiaurės Makedonijos rinktinių rungtynės neįvyks. Vietoj šių rungtynių Lietuva rugpjūčio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje žais draugiškas rungtynes su Suomija.

Tiems, kurie įsigijo bilietus į rugpjūčio 8 dienos rungtynes, bilietai lieka galioti rugpjūčio 10 dienos rungtynėms. Norintys grąžinti įsigytus bilietus, tai gali padaryti užpildę bilietų grąžinimo formą. Prašymai priimami iki liepos 25 d.

Rugpjūčio 9 d. Alytaus SRC arenoje turėjusios vykti Lietuvos ir Šiaurės Makedonijos rinktinių rungtynės neįvyks. Vietoj šių rungtynių Lietuva rugpjūčio 7 d. Alytaus SRC arenoje žais draugiškas rungtynes su Estija.

Tiems, kurie įsigijo bilietus į rugpjūčio 9 dienos rungtynes, bilietai lieka galioti rugpjūčio 7 dienos rungtynėms. Norintys grąžinti įsigytus bilietus, tai gali padaryti užpildę bilietų grąžinimo formą. Prašymai priimami iki liepos 25 d.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vasaros atnaujintas planas

„Jau žinome, kur vyks lapkričio mėnesio FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų lango rungtynės su Prancūzija. Šios rungtynės vyks Panevėžyje. Todėl suplanuotos draugiškos rungtynės su Estija rugpjūčio 4 d. keliamos į Klaipėdą, – situaciją aiškino LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Nesenai matėme puikią atmosferą „Švyturio“ arenoje, daug lietuvių vasarą leidžia pajūryje, tad bus puiki proga dar kartą visiems susirinkti ir palaikyti Lietuvos vyrų rinktinę.“

Šiaurės Makedonija nepateko į tolimesnes FIBA Pasaulio taurės kvalifikacijos varžybas ir atsisakė atvykti į Lietuvą anksčiau suplanuotų draugiškų rungtynių“, – varžovų pasikeitimus komentavo vienas LKF vadovų. – Žinoma, tokios staigios „naujienos“ sukėlė tam tikrų problemų, tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Radome išeitį ir žaisime papildomas rungtynes su Suomijos rinktine.“

„Įsigijusiems bilietus į perkeltas rungtynes, tie bilietai liks galioti į naujos datos renginį. Tie, kam naujoji data netiks, galės bilietus grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus. Atsiprašome dėl nepatogumų, tačiau tikimės, kad jie bus minimalūs ir sirgaliai, kaip visuomet, šiltai palaikys mūsų krepšininkus.

Tiek Šiauliuose, tiek Klaipėdoje jau matėme pilnas arenas ir puikią atmosferą, neabejoju, kad ir likusios vasaros rungtynės tuo pasižymės“, – apie sirgalių svarbą kalbėjo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės