„LIDL – MKL Žvaigždžių diena“ prasidėjo kartu su „NIKE“ tritaškių metimų konkursu

Dėl „NIKE“ snaiperio titulo tarp vaikinų kovojo: Markas Užukauskas – Sabonio KC, Augustas Motiejūnas – Kauno KM „Aisčiai“, Ada Šimonis – Vilniaus KM, Rapolas Raižys – „Visi kartu“, Denas Andriuškevičius – Mažeikių SM, Vilius Černevičius – Vilniaus KM, Liutauras Lelevičius – Sabonio KC ir Julius Vaitkus – Sostinės KM.

Merginų snaiperės titulo siekė: Kamilė Žiedelytė – Ukmergės SC, Gabija Zencevičiūtė – V. Knašiaus KM, Kamilė Urbaitė – Kauno KM „Aisčiai“, Evelina Zigmantaitė – Alytaus SRC, Patricija Sribikytė – Vilniaus KM, Kamilė Mickutė – V. Knašiaus KM, Rimgailė Jakštaitė – Vilniaus KM ir Vestina Keburytė – Panevėžio KKSC.

Į „NIKE“ tritaškių metimų konkurso finala pateko: Denas Andriuškevičius – Mažeikių SM ir Julius Vaitkus – Sostinės KM, Vestina Keburytė – Panevėžio KKSC ir Gabija Zencevičiūtė – V. Knašiaus KM.

„HESBURGER“ konkursas „Vienas už visus ir visi už vieną“

Estafečių konkursas „Vienas už visus ir visi už vieną“ komandą sudaro po tris skirtingo amžiaus komandos narius. Į didįjį finalą tarp vaikinų pateko Penevėžio KKSC, Plungės SRC, Knašiaus KM ir Kėdainių SC.

Tarp keturių stipriausių merginų komandų pateko Panevėžio KKSC, Vilniaus KM, Šiaulių KA – „Saulė“ ir Plungės SC komandos.
„LIDL“ „Bauduko“ konkursas.

„Bauduko“ konkurse atskirai rungėsi berniukai ir mergaitės. Po labai atkaklios kovos tarp berniukų antras liko Mantas Mockevičius – V. Knašiaus KM, o nugalėtoju tapo Arnas Knystautas taip pat iš V. Knašiaus KM.

Ypatingai atkakli kova vyko tarp mergaičių, kur finalas užsitęsė ir ilgai nepaaiškėjo nugalėtoja, tačiau pergalę šventė Ugnė Snitkaitė iš Vilniaus krepšinio mokyklos, kuri aplenkė Deimantę Berankytę iš Kėdainių sporto centro.

Nugalėtojai ir antrosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti „LIDL“ dovanų čekiais.

Rungtynės „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ (Vaikų grupė)

Rungtynes dėl kilnaus tikslo ir „Elektromarkt“ įsteigto prizo, kuris bus įteiktas vienam iš „Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo“ vaikų.

Rungtynes geriau pradėjo „Mėlynieji“, kurie prasidėjus pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį 15:7, tačiau artėjant pirmojo kėlinio pabaigai „Geltonieji“ pasivijo varžovus. Rezultatas po pirmojo kėlinio 14:19 „Mėlynųjų“ naudai.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė efektingai, o rezultatyviau ir antrajame kėlinyje žaidė „Mėlynieji“, kurie pratęsė savo dominavimą rungtynėse 27:36.

„VIČI“ pristatė „Karavano“ konkursą

Itin didelio susidomėjimo sulaukęs „Karavano“ konkursas vėlgi išskyrė vaikinus ir merginas į atskiras grupes. Daugiau kaip 50 vaikinų susirungė dėl „VIČI“ įsteigtų prizų. Karavano konkursą tarp vaikinų laimėjo vilniečiai. Pirmąją vietą užėmė Matas Sosnovskis – Vilniaus KM, antrąją vietą užėmė Hubertas Pivorius iš Sostinės KM.
Iškarto po vaikinų savąjį „Karavaną“ pradėjo merginos. Nors merginų pradėjo mažiau, tačiau pagal dalyvių skaičių nedaug atsiliko nuo vaikinų.

Po įspūdingo tritaškio metimo per varžovės kamuolį „Karavano“ konkursą laimėjo Kotryna Suchodolova iš V.Knašiaus krepšinio mokyklos. Antrąją vietą užėmė Karolina Narvilaitė atstovaujanti Palangos sporto centrą.

„NIKE“ tritaškių konkurso finalas

Tritaškių finalą pirmosios pradėjo merginos Vestina Keburytė – Panevėžio KKSC ir Gabija Zencevičiūtė – V. Knašiaus KM. Po pirmojo bandymo rezultatas lygus 11:11. Antrajame etape merginos pasirinko tris vietas iš kurių pakartos savo serijas. Po antrosios serijos ir vėl lygu 3:3. Trečią kartą merginos pasirinko dvi vietas iš kurių atakuos. Rezultatu 4:2 pergalę iškovojo Gabija Zencevičiūtė iš V. Knašiaus KM.

Iškarto po merginų santykių aiškintis stojo vaikinai Denas Andriuškevičius – Mažeikių SM ir Julius Vaitkus – Sostinės KM. Nors finalas nebuvo rezultatyvus, tačiau rezultatu 11:8 pergalę iškovojo Denas Andriuškevičius iš Mažeikių sporto mokyklos.

Rungtynės „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ (Jaunimo grupė).
Vyresni geltonieji pasirodę aikštelėje pradėjo mažinti atsilikimą nuo „Mėlynųjų“ ir po 15 minučių žaidimo sumažino atsilikimą iki 7 taškų 60:67.

„Vienas už visus ir visi už vieną“ finalas

Į konkurso finalą tarp merginų iškopė Plungės SRC ir Šiaulių KA – „Saulė“ komandos, nors rungtis komandos atliko ne itin rezultatyviai, tačiau nugalėtojomis tapo – Šiaulių KA – „Saulė“ už savęs palikdamos plungiškes.

Vaikinų finale susitiko Plungės SRC ir arenos šeimininkų Kėdainių SC komandos. Plungiškiai pataikę visu tris metimus iš pirmojo karto ir laimėjo „Vienas už visus ir visi už vieną“ konkursą.
„Sprite“ dėjimų konkursas

„Sprite“ dėjimų konkurse dalyvavo 7 vaikinai: Vytautas Jakubaitis – Sabonio KC, Arnas Balčiūnas – „Tornado“ KM, Robertas Balčius – Panevėžio KKSC, Matas Vaitkus – V. Knašiaus KM, Kasparas Mikalajūnas – Vilniaus KM, Tomas Kuzminskas – Kauno KM „Aisčiai“, Deividas Visockis – Šiaulių KA – „Saulė“.

Po net kelių dėjimų pakartojimų į finalą pateko Vytautas Jakubaitis – Sabonio KC, Robertas Balčius – Panevėžio KKSC ir Deividas Visockis – Šiaulių KĄ – „Saulė“.

Finale dalyviai pademonstravo tikrai galingus dėjimus, o 100 taškų iš teisėjų gavęs Robertas Balčius atstovaujantis Panevėžio KKSC mokyklą tapo „Sprite“ oro karaliumi.

Rungtynės „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ (Jaunių grupė)

Paskutiniai į kovą stojo vyriausi krepšininkai – Jaunių grupės žaidėjai. Prieš pradedant paskutiniąsias 15 minučių rezultatas 60:67 laimi „Mėlynųjų“ komanda. Paskutiniąsias 15 minučių geriau pradėjo „Geltonieji“, kurie spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau „Mėlynieji“ likus 2 minutėms pelnė šimtąjį tašką. O visas rungtynes laimėjo rezultatu 93:102. Abi komandos įteikė „Elektromarkt“ prizą „Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo“ globojamai mergaitei Liutaurai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės