„Dėkojame Rimantui už indėlį į moksleivių krepšinio vystymą. Garsaus krepšininko patirtis ir idėjos labai prisidėjo prie rekordais pažymėto šių metų moksleivių krepšinio lygos sezono, – kalbėjo LIDL-MKL direktorius Petras Aleksonis. – Visgi suprantame, kad labdaros fondo veikla ir vadovavimas aukščiausios lygos krepšinio klubui nepalieka pakankamai laiko moksleivių lygos vystymui.

Tačiau džiaugiamės, kad Rimantas ir toliau bendradarbiaus su mumis bei padės savo patarimais.“

Naują LIDL-MKL prezidentą praėjusią savaitę patvirtino lygos valdyba, o krepšinio bendruomenei lygos vadovas prisistatys LIDL-MKL sezono uždarymo šventės metu. Iškilmingas renginys Raudondvario dvare numatytas birželio 8 d.

„Pasiūlymas vadovauti Lietuvos moksleivių krepšinio lygai buvo netikėtas, tačiau priėmiau jį nedvejodamas. Visi sutinkame, kad krepšinis yra antroji Lietuvos religija, o moksleivių krepšinis yra viso mūsų krepšinio pamatai ir pagrindas, – pažymėjo LIDL-MKL prezidentas Remigijus Lapinskas. – Man rūpi ateitis ir atsakingi sprendimai, duodantys naudos ateities kartoms. Vaikai yra ta sritis, į kurią būtina investuoti ir skirti laiko, siekiant impulso būsimoms pergalėms.“

Remigijus Lapinskas (LIDL-MKL)
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją