Nors R. Kaukėnas neblaivus prie vairo sustabdytas gegužės 5 d., sprendimas dėl jam skirtų nuobaudų Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) priimtas beveik po dviejų mėnesių – birželio 23 d.

Vilniaus AVPK Komunikacijos poskyrio vedėjos Julijos Samorokovskajos teigimu, sprendimo priėmimas kelis kartus nukeltas R. Kaukėno atstovo prašymu.

Pasak sostinės policijos atstovės, R. Kaukėnas patrauktas administracinėn atsakomybėn ne tik dėl vairavimo išgėrus, bet ir dėl to, kad pareigūnams pateikė nebegaliojantį vairuotojo pažymėjimą. Nuobaudos buvusiam krepšininkui skirtos pagal Administracinių nusižengimų kodekso 425 straipsnio 1 dalį, 422 straipsnio 5 ir 6 dalis.

„Asmuo vairavo transporto priemonę su pasibaigusiu galioti vairuotojo pažymėjimu, dėl to jam skirta 30 eurų dydžio bauda, tai pat asmeniui paskirta 800 eurų bauda, 6 mėnesiams atimama teisė vairuoti transporto priemonę ir vienerius metus asmuo įpareigojamas vairuoti automobilį su „alkobloku“, – apie R. Kaukėnui skirtas nuobaudas kalbėjo J. Samorokovskaja.

Primename, kad gegužės 5 d. naktį, apie 0 val. 30 min., gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Alberto Goštauto gatvėje, pavojingai manevruoja „Porsche Cayenne“ automobilis. Policijos pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį, paaiškėjo, kad jį vairavo buvęs krepšininkas R. Kaukėnas, jam nustatytas 1,03 promilės girtumas.

Pats R. Kaukėnas po šio incidento išplatino žinutę, kurioje teigė atsiprašantis dėl savo poelgio.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją