Jei pirmoje rungtynių dalyje vyko atkakli kova ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tai po didžiosios pertraukos „Barca“ parodė, kad juokauti nenusiteikusi ir po truputį ėmė įrodinėti savo pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Leandro Bolmaro dviejų iš eilės tritaškių Š. Jasikevičiaus auklėtiniai padidino skirtumą iki dviženklio – 71:60. Varžovų klaidas ir netaiklius metimus išnaudoję katalonai netrukus ėmė triuškinti Vitorijos ekipą – 84:67.

Pergalė jau buvo aikštės šeimininkų kišenėje, liko sutvarkyti formalumus.

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis buvo patikimiausi Duško Ivanovičiaus ginklai aikštėje.

R. Giedraitis per 30 min. pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

R. Sedekerskis per 31 min. pelnė 12 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Barcelona“: Leandro Bolmaro 18, Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11, Pau Gasolis 8, Cory Higginsas ir Rolandas Smitsas po 7.

Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12, Tonye Jekeri ir Ilimane Diopas po 7.

Pirmą kartą su žiūrovais tribūnose žaidusi Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (12-23) su Laurynu Biručiu ir Laurynu Beliausku buvo priversti nuryti pralaimėjimo kartėlį.

Ispanijos ACB lygos rungtynėse trečiadienį lietuvių atstovaujama komanda po pratęsimo 80:83 (22:16, 19:18, 17:26, 14:12, 8:11) nusileido Mursijos UCAM (15-20) krepšininkams.

Dvikovos atomazgoje L. Biručiui baudų metimais pavyko išlyginti rezultatą 80:80, tačiau pergalę UCAM ekipai atnešė šioje dvikovoje lėmė taiklus Connerio Frankampo tritaškis.

L. Birutis „Obradoiro CAB“ komandai per 20 min. pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

L. Beliauskas per 9 min. taškų nepelnė (0/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą.

„Obradoiro CAB“ rezultatyviausias buvo Stevenas Enochas 19, o nugalėtojų gretose išsiskyrė Nemanja Radovičius ir Conneris Frankampas, pelnę atitinkamai 19 ir 17 taškų.